“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Британські журналісти пояснили, чому росіяни частіше обстрілюють західні області України та як це пов'язано з Кримом
Російські окупанти посилили удари по українських авіабазах. Ці удари мають одну мету - не дати ЗСУ використовувати далекобійні ракети Storm Shadow і Scalp, які запускаються з літаків. Останніми тижнями українським льотчикам доводиться постійно переміщувати літаки на інші аеродроми. Іноді вони, за заявами FT, начебто змушені використовувати для цього цивільні аеропорти.
Про це повідомляє британське The Financial Times.
"Росіяни б'ють по авіабазах, злітно-посадкових смугах та центрах підготовки пілотів на заході України. Ці удари мають одну мету - не дати ЗСУ використовувати далекобійні ракети Storm Shadow і Scalp, які запускаються з літаків. Через регулярні атаки українські військові змушені постійно змінювати місця дислокації найважливіших озброєнь та кваліфікованого персоналу", - пишуть журналісти.
Видання також цитує генерала Бена Годжеса, екскомандувача армії США в Європі. Він вважає, що росія відчайдушно хоче переконатися, що Україна не матиме можливості бити по базах у Криму. Тому намагається знищити ракети, які Україна отримала від союзників, а також зруйнувати українські злітно-посадкові смуги та парк бомбардувальників.
"Росіяни знають, що об'єкти у Криму - надзвичайно вразливі. І найгірше, що з ними може статися, - це якщо Україна отримає можливість регулярно і точно завдавати ударів. Вони бояться атак по базі Чорноморського флоту в Севастополі, авіабазах та логістичним вузлах", - сказав він.
Ці крилаті ракети Storm Shadow здатні вражати ворожі об'єкти на відстані не менше від 250 кілометрів. Їх передала Україні Велика Британія, Storm Shadow здатні обманювати ППО та сенсори ворога, їх збити майже нереально. Також можуть протистояти різноманітним системам радіоелектронного придушення.
Особлива система наведення допомагає ідентифікувати ціль перед ударом, аби точно влучити в заданий об’єкт. Якщо просто: коли російський військовий бачить Storm Shadow або ж Scalp на моніторі - пити "Боржомі" пізно, удар відбудеться за долю секунди. І для ударів по Криму, зокрема по мосту, ця зброя - найкраще, що ми зараз маємо.
Як писав Інформатор, востаннє бавовна прилітала сюди 12 серпня.Росіяни застосували задимлення, щоб, ймовірно, приховати пошкодження переправи. У Повітряних Силах ЗСУ кажуть, що масштабів руйнувань поки що не знають. Очікують на супутникові знімки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber.