«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
При цьому в НАТО сподіваються, що російське керівництво обере \"більш конструктивний шлях\"
Триваюча напориста політика та агресивні дії Росії довели наявність стійких перешкод до змістовного діалогу з НАТО. До 2030 року Росія, швидше за все, залишиться головною військовою загрозою для Альянсу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані нового доповіді НАТО.
Відзначається, що агресія Росії проти Грузії і України, з подальшим нарощуванням військової потужності і агресивною активністю у Балтійському та Чорному морях, регіонах Східного Середземномор'я, Балтики та Крайньої Півночі" призвели до різкого погіршення відносин і негативно вплинули на безпеку євроатлантичного регіону".
"Росія регулярно приймає участь у страхітливих військових операціях в безпосередній близькості від НАТО та розширила можливості створення загрози повітряному простору і свободі навігації в Атлантиці. Вона порушила ряд основних міжнародних зобов'язань і розробила ряд можливостей, які загрожують як безпеці окремих союзників по НАТО, так і стабільності і згуртованості Альянсу в цілому", - йдеться у доповіді.
У 2016, і знову у 2018 році представники Альянсу зробили спробу діалогу з Росією в Раді Росія-НАТО (РРН), щоб обмінюватися думками щодо кризу в Україні з метою "зниження ризиків і непорозуміння".
"Однак на сьогоднішній день напориста політика та агресивні дії Росії, включаючи гібридні кампанії з підриву віри в демократичні інститути у Північноатлантичному союзі, довела наявність стійких перешкод до змістовного діалогу. В перспективі до 2030 року Росія, швидше за все, залишиться головною військовою загрозою для Альянсу", - йдеться у доповіді.
При цьому в НАТО сподіваються, що російське керівництво обере "більш конструктивний шлях".
Також Інформатор писав, що Україна просить інструкцію, як потрапити до НАТО у наступному році.