"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Президент України наголосив, що покращити безпекову ситуацію в регіоні допоміг перший в світі флот морських дронів
Президент України Володимир Зеленський констатував, що росія втратила можливість використовувати Чорне море як відправну точку для дестабілізації регіонів світу. Це відбулося завдяки зусиллям України. Допомогло цьому в тому числі й створення першого в світі флоту морських дронів.
Так, співпраця країн регіону може сприяти відновленню стабільності. Зокрема це стосується продовольчої безпеки. Про це Зеленський заявив на засіданні Парламентської асамблеї організації Чорноморського економічного співробітництва.
Голова держави відзначив, що Україна демонструє, як регіональна співпраця може сприяти відновленню стабільності на світовому продовольчому ринку. За його словами, особливо це видно в контексті захисту західної частини Чорного моря та відкриття морських експортних коридорів, незважаючи на російську блокаду.
"Ми змогли перехопити у росії ініціативу в Чорному морі й створили такі безпекові умови, які змушують агресора тікати зі східної частини акваторії та намагатися сховати військові кораблі (...) Хочу відзначити й те, що тепер - як один із головних результатів наших дій - росія не здатна використовувати Чорне море як плацдарм для дестабілізації інших регіонів світу", - підкреслив Зеленський.
Також президент закликав до зміцнення співпраці між країнами Чорноморського регіону. Зазначимо, що до нього, окрім ворожої рф, належать ще 12 країн, включаючи Азербайджан, Албанію, Болгарію, Вірменію, Грецію, Грузію, Молдову, Північну Македонію, Росію, Румунію, Сербію, Туреччину та Україну.
Нагадаємо, на Ставці головнокомандувача у Міжнародний день Чорного моря, який відзначають 31 жовтня, керівництво держави обговорило безпеку саме в цьому регіоні. На засіданні порушували питання безперешкодної роботи зернового коридору, боротьби з діями ворога, які ставлять під загрозу мирне судноплавство, а також зниження спроможностей ворожого флоту.
Зранку 10 листопада Головне управління розвідки Міноборони України відзвітувало, що напередодні українські військові провели операцію щодо ураження двох російських малих десантних кораблів. Зазначається, що на суднах був особовий склад та броньована техніка росіян. Окупанти їх застосували під час окупації острова Зміїний. Вони мали б прикривати від обстрілів з боку України сам острів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.