“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Зіткнення відбулось під час випробування глибоководного апарата росіян, він потрощив корпус російського корабля у ході спуску на глибину
Чергові російські випробування військової техніки завершились крахом 1 липня. У Норвезькому морі під час спуску на глибину глибоководного апарата-розвідника ворога АС-36 відбулось його зіткнення з кораблем Північного флоту РФ "Михаил Рудницкий". Екіпаж корабля не впорався з керуванням, тому глибоководний апарат зіткнувся з корпусом судна й розтрощив його. Окупанти оцінюють масштаби збитків.
Про провал чергових російських випробувань на воді розповіли у ГУР МО. Розвідники зазначили, що наддорогий глибоководний апарат АС-36 окупантів у ході його спуску на воду розтрощив корпус російського корабля. Цей апарат, за даними розвідки, був модернізований на "Канонерському судноремонтному заводі" у Санкт-Петербурзі. Його оновлення почалось у 2017 році. Після модернізації апарат підготували до випробувань на воді, утім вони провалилися.
Екіпаж корабля "Михаил Рудницкий", на якому цей глибоководний апарат перевозили й спускали на воду, не зміг впоратися з керуванням, тому апарат гепнувся об корпус судна та пошкодив його і також пошкодився й сам. Ворог зараз підраховує розмір збитків і час, який потрібен для відновлення апарата.
"Внаслідок інциденту російський глибоководний апарат зазнав пошкоджень, які не дозволяють продовжувати випробування", - йдеться у повідомленні ГУР МО.
Глибоководний апарат АС-36 – це глибоководний апарат, призначений для рятування екіпажів аварійних підводних човнів, а також для виконання різноманітних підводно-технічних робіт, обстеження та пошуку підводних об'єктів на глибині до 1000 метрів.
Апарат виготовлений з титанового сплаву і оснащений маніпулятором, радіотехнічним озброєнням, системою автоматизації та управління рухом, а також новим навігаційним комплексом, що забезпечує точне визначення місцезнаходження як на поверхні моря, так і під водою.
АС-36 входить до складу аварійно-рятувального загону управління пошукових і аварійно-рятувальних робіт Північного флоту з базуванням у Сєвєроморську.
У НАТО побоюється, що росіяни могли замінувати критично важливу підводну інфраструктуру ЄС у Північному морі. Цьогоріч з січня по травень російські кораблі поводилися незвично. Судна, проходячи над ключовими електричними і телекомунікаційними кабелями на морському дні, а також над нафто- і газопроводами у водах Великої Британії, Бельгії, Данії, Німеччини, Нідерландів та Норвегії, сповільнювали хід. Росіяни могли мінувати інфраструктуру ЄС під водою.
На Херсонщині ворог, щоб втримати території, почав мінували довколишні землі. Окупанти мінують навіть приватні земельні ділянки херсонців, що значно збільшує ризики для місцевих мешканців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.