Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Суд у Липецьку також заборонив експрезиденту та його сину вести бізнес на території рф
Суд Липецька стягнув акції колишньої Липецької кондитерської фабрики Roshen та статутний капітал у ТОВ "Рошен" у власність рф. Також рішення суду передбачає заборону засновнику Roshen Петру Порошенку, його сину Олексію, аналогічні заходи стосуються і ексдиректора фабрики Олега Казакова, вести діяльність на території рф.
Рішення ухвалене після подання генеральної прокуратури рф. Воно все ще може бути оскаржене. Про це у понеділок, 19 лютого, повідомили російські ЗМІ.
"Липецька фабрика "Рошен", що належить екс-президенту України Петру Порошенку та його сину, перейшла у власність Росії. Рішення про це ухвалив липецький суд", - йдеться у повідомленні агентства "РІА Новості".
За рішенням суду, у дохід рф передадуть акції АТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен" та 94,9976% часток у статутному капіталі ТОВ "Рошен", яке належить "Центрально-Європейській кондитерській компанії", а також 5% часток у статутному капіталі ТОВ "Рошен", що належать гендиректору підприємства Олегу Казакову.
Наразі до складу Roshen входять фабрики в Україні (Київська, Кременчуцька, Бориспільська та два виробничі майданчики у Вінниці), Вінницький молочний завод, Клайпедська кондитерська фабрика у Литві, Bonbonetti Choco Kft в Угорщині.
На руїнах Липецької кондитерської фабрики в росії 2005 року почала працювати філія української корпорації Roshen. Раніше фабрикою у рф володів росіянин Олег Казаков, а коли її закрили, колишній власник отримав 5% акцій Roshen і став гендиректором цієї фабрики.
Експрезидент володів бізнесом у Росії до 2014 року. Після початку війни росія заарештувала фабрику і не дозволяла її продати. Після цього менеджмент Roshen ухвалив рішення про закриття підприємства у 2017 році. Частину обладнання вдалося перемістити до України, також перед закриттям вдалось вивести 72 млн доларів дивідендів.
Чому у Києві не проводиться аудит всієї інфраструктури? Як це може вплинути на столицю? І чому проведення аудиту взагалі є настільки важливим? У нашому новому відео ми збираємося обговорити ці питання разом з інфраструктурним аналітиком Олегом Попенком. Приєднуйтеся до нашого відео, щоб дізнатися більше про цей важливий аспект розвитку столиці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.