У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Основу для створення Міжнародного реєстру збитків заклала ООН у листопаді 2022 року
У нідерландському місті Гаага створили Міжнародний реєстр збитків. Ця організація займеться питанням компенсації матеріальних збитків, яких росія завдала й продовжує завдавати Україні під час війни. росія заплатить за усе.
Про це повідомляє нідерландський сайт Reformatorisch Dagblad
Таке рішення ухвалив уряд Нідерландів 17 лютого.
"Це перший компонент компенсаційного механізму, який дозволить зробити так, щоб росія заплатила Україні за завдану шкоду.
До реєстру можна подавати вимоги щодо відшкодування збитків. При цьому організація самостійно не виплачуватиме компенсації. Передбачається, що цими питаннями займеться спеціальна міжнародна комісія. Її створять пізніше".
Збитки вже оцінюються у сотні мільярдів євро. Це, зокрема, Школи, лікарні, будинки, дороги та інші об'єкти, які зазнали бомбардувань по всій Україні. росія має понести за це відповідальність.
Основу для створення Міжнародного реєстру збитків заклала ООН у листопаді 2022 року. В ООН тоді зазначили, що мають зафіксувати розмір збитків у якомусь одному місці, щоби стягнути його з росіян.
Міністр юстиції України Денис Малюська раніше повідомляв, що є два претенденти серед міжнародних організацій на адміністрування Міжнародного реєстру збитків, завданих збройною агресією російської федерації. Він зазначав, що у березні 2023 року буде дуже активна робота у цій сфері.
Раніше Інформатор повідомляв, що російські окупанти продовжують демонтувати будівлю Драмтеатру в тимчасово окупованому Маріуполі. Вони хочуть приховати сліди своїх злочинів. А щоб ніхто не міг побачити, що відбувається, тут встановили огорожу.
Ми також писали про те, що практично всі великі теплові, гідроелектростанції, велика кількість магістральних підстанцій в Україні зазнали обстрілів. На їхнє відновлення знадобляться місяці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.