“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Метою атаки було масове зараження інформаційних ресурсів державних органів
В Україні зафіксували кібератаку на систему документообігу державних органів. Це пов'язано з одним з хакерських шпигунських угруповань з Російської Федерації.
Про це повідомляє прес-центр РНБО,- передає Інформатор .
«Національний координаційний центр кібербезпеки зафіксував спроби поширення шкідливих документів через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади. Метою атаки було масове зараження інформаційних ресурсів державних органів», - йдеться в повідомленні.
Шкідливі документи містили макрос, який при відкритті файлів приховано завантажував програму для віддаленого управління комп'ютером. Способи та засоби реалізації цієї кібератаки дозволяють зв'язати її з одним з хакерських шпигунських угруповань з Російської Федерації.
"За сценарієм атака відноситься до так званих supply chain attack. Це атака на ланцюжок поставок, при якій атакуючі намагаються отримати доступ до цільової організації не безпосередньо, а через уразливості в інструментах і сервісах, які вона використовує", - відзначили в РНБО.
Для довідки: Найвідомішими і масштабними атаками такого типу стали "NotPetya", спрямована на пошкодження української інфраструктури у 2017 році, та "Solorigate" - кібершпіонська операція РФ у 2020-2021 роках, яку зараз розслідують у США. У цих випадках шкідливий програмний код поширювався через поширене програмне забезпечення.
Нагадаємо, в Україні назвали головні кіберзагрози. Крім того, пропагандисти РФ створили псевдо-канали про українських військових.
Також Інформатор писав, що в Україні в березні запустять національну програму для перевірки фейків.