"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
Метою атаки було масове зараження інформаційних ресурсів державних органів
В Україні зафіксували кібератаку на систему документообігу державних органів. Це пов'язано з одним з хакерських шпигунських угруповань з Російської Федерації.
Про це повідомляє прес-центр РНБО,- передає Інформатор .
«Національний координаційний центр кібербезпеки зафіксував спроби поширення шкідливих документів через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади. Метою атаки було масове зараження інформаційних ресурсів державних органів», - йдеться в повідомленні.
Шкідливі документи містили макрос, який при відкритті файлів приховано завантажував програму для віддаленого управління комп'ютером. Способи та засоби реалізації цієї кібератаки дозволяють зв'язати її з одним з хакерських шпигунських угруповань з Російської Федерації.
"За сценарієм атака відноситься до так званих supply chain attack. Це атака на ланцюжок поставок, при якій атакуючі намагаються отримати доступ до цільової організації не безпосередньо, а через уразливості в інструментах і сервісах, які вона використовує", - відзначили в РНБО.
Для довідки: Найвідомішими і масштабними атаками такого типу стали "NotPetya", спрямована на пошкодження української інфраструктури у 2017 році, та "Solorigate" - кібершпіонська операція РФ у 2020-2021 роках, яку зараз розслідують у США. У цих випадках шкідливий програмний код поширювався через поширене програмне забезпечення.
Нагадаємо, в Україні назвали головні кіберзагрози. Крім того, пропагандисти РФ створили псевдо-канали про українських військових.
Також Інформатор писав, що в Україні в березні запустять національну програму для перевірки фейків.