Роналду врятував Португалію, Франція в меншості зіграла внічию з Боснією та Герцеговиною

У європейській зоні відновилися матчі кваліфікації до ЧС-2022.

Збірна Франції залишилася в меншості на 51-й хвилині і втратила очки. Роналду не реалізував пенальті, але двома м'ячами наприкінці поєдинку приніс перемогу Португалії.

Про події в матчах групового етапу кваліфікації на чемпіонат світу-2022 і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У середу, 1 вересня, відбулися матчі групового відбіркового турніру до ЧС-2022. Свої поєдинки провели представники груп A, D, F, G і Н.

В групі D, у якій виступає збірна України, відбувся поєдинок Франція - Боснія і Герцеговина. Команди грали в таких складах:

Франція: Льоріс, Кунде, Варан, Кімпембе, Дінь, веретена, Погба, Лемар, Бензема, Грізманн, Мбаппе.

Запасні: Манданда, Меньян, Дюбуа, Мартіаль, Діабі, Канте, Тчуамені, Зума, Коман, Ленгле, Ернандес.

Боснія і Герцеговина: Шехіч, Хаджікадуніч, Ахмедходжіч, Санічанін, Сушич, Хаджіахметовіч, Пьянич, Цімірот, Сеад Колашинаць, Деміровіч, Джеко.

Запасні: Василь, Піріч, Чівіч, Ковачевич, Круніч, Превляк, Гояк, Ціпетіч, Наліч, Йовічіч, Стевановіч, Лончар.

На початку поєдинку команди обмінялися атаками, а потім ініціатива перейшла до збірної Франції. Господарі поля взяли м'яч під свій контроль і почали методично вишукувати проломи в обороні суперника.

На 27-й хвилині Мбаппе зліва увійшов до штрафної і з дуже гострого кута пробив у штангу. На 35-й хвилині Пьянич зі штрафного обвів стінку, але Льоріс не дрімав і забрав м'яч. А через хвилину гості перехопили м'яч у чужій штрафній і Джеко ударом з-під захисника відправив м'яч у правий нижній кут, відкривши рахунок в матчі.

На 39-й хвилині, після подачі кутового з лівого флангу, м'яч від спини Грізманна і невеликого рикошету від стегна Хаджікадуніча летів у ворота. Шехіч вибив, але зробив це вже з-за лінії воріт. Перед перервою Грізманн від півкола штрафного пробив поруч з лівою дев'яткою воріт збірної Боснії та Герцеговини.

На 50-й хвилині Кунді в грубому підкаті зрубав  Колашинаца. Арбітр спочатку показав Кунді жовту картку, але після перегляду повтору видалив гравця збірної Франції з поля. А Сеад Колашинаць не зміг продовжити матч, поступившись місцем на полі Чівічу.

На 86-й хвилині Превляк прийняв м'яч на лінії штрафного, розвернувся і пробив над поперечиною. Через чотири хвилини Пьянич зважився на дальній удар зі штрафного, проте відправив м'яч вище воріт.

Матч завершився внічию. Збірна Франції вирушає до Києва на матч зі збірною України.

У поєдинку групи А Португалія зустрілася з Ірландією. Ірландці програли два попередні матчі і з нулем очок перебували внизу турнірної таблиці. Португалія ж з сімома очками в трьох поєдинках очолювала групу А.

На 10-й хвилині ірландці втратили м'яч у своєму штрафному, Джефф Хендрік пішов у підкат і збив суперника. Арбітр призначив пенальті. Кріштіану Роналду пробив в правий кут, а голкіпер збірної Ірландії Базунов парирував удар.

На 28-й хвилині Діогу Жота після навісу в штрафну головою пробив в штангу. В кінці першого тайму Коннолі зліва увійшов в штрафну, але пробив у вийшов на перехоплення голкіпера збірної Португалії. М'яч вийшов на кутовий, після подачі якого Еган відкрив рахунок в матчі, пробивши головою під дальню штангу.

Після перерви Португалія намагалася відігратися, а Ірландія використовувала будь-яку можливість для контратаки. На 55-й хвилині Бруно Фурнандеш обвідним ударом з-за меж штрафного спрямував м'яч поруч з правою штангою ірландських воріт. Через 4 хвилини автор першого м'яча Коннолі з району одинадцятиметрової позначки не потрапив в правий кут.

На 75-й хвилині Бернарду Сілва на замаху прибрав ірландського захисника і метрів з восьми пробив над поперечиною. На 89-й хвилині Базунов відбив удар Роналду зі штрафного. А через хвилину Португалія зрівняла рахунок. Гонсалу Гедеш з правого флангу навісив у штрафну, а Кріштіану Роналду головою відправив м'яч у сітку.

На 6-й компенсованій хвилині Роналду приніс перемогу збірній Португалії. Кріштіану перевісел в повітрі захисників і ударом головою замкнув подачу Жуана Маріу з правого флангу.

• Мальта - Кіпр 3: 0.

Матчі відбіркового етапу до ЧС-2022 в групах B, C, Е, I і J відбудуться 2 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчу Казахстан -Україна,а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо, що відбулися 1 вересня