Головна
Україна
10:02, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

Вже на наступний день після звільнення Херсону від окупантів почали з'являтися новини з іншого берега. Зокрема, було багато натяків про можливе знайомство віч-на-віч ЗСУ з армією рф, що облаштувала позиції на Кінбурнській косі. Досьогодні, окрім тих самих натяків, нової офіцінйої інформації немає. Єдине, що відомо, - там точаться бої. Про це в ефірі телемарафону розповіла начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталя Гуменюк. Вона додала, що ситуацію ускладнюю погодні умови. "Там відбувається те саме, що відбувається у всій Україні - війна. Там відбуваються бойові дії, і робота дуже важка, зокрема, як через специфічні погодні умови, так і географічне розташування. Усе це – дуже великий спектр факторів, які треба враховувати і дочекатися офіційного зведення Генерального штабу, тільки вони можуть сповістити про те, що дійсно відбувається, і коли дійсно можна радіти".", - повідомила Гуменюк. До слова, аналітики американського Інституту дослідження війни (ISW) припускають, що росіяни очікують наступ на Кінбурнській косі і побоюються, бо є великі шанси що втримати оборону вони не зможуть. Якщо буде прорив, окупантам доведеться відступити до материкової частини Херсонської області та захищатися від наступу на території, що безпосередньо оточує з'єднання коси з материковою частиною області "Оборона поблизу Коси свідчить про те, що російські війська спантеличені тим, що українські сили можуть закріпитися на Косі або поблизу неї та використовувати її як базу для наступу із заходу", - йдеться в аналітиці ISW. ЗВІЛЬНЕННЯ ПРАВОБЕРЕЖЖЯ ХЕРСОНУ В перші дні листопада росіянська ганчірка раптово зникла з будівлі Херсонської ОДА. Тоді колаборант Кирило Стрємоусов одразу ж виклав відеозвернення, де заявив, що "все йде за планом" і "ніякої паніки немає", але все одно оголосив евакуацію. А потім раптово вмер. Через пару днів ЗСУ звільнили обласний центр Херсону - як раз в день поховання Стрємоусова. Все про звільнення Херсона похвилинно — тут. На сьогодні Херсон знаходиться у ситуації гуманітарної катастрофи: немає світла, а отже немає тепла, немає води, не працює каналізація. Але найближчими днями плануються пусконалагоджувальні роботи. В суботу - 26 листопада - в місто подали електрику. Першочергово під'єднують до мережі критичну інфраструктуру, після цього світло з'явиться в будинках жителів. Водночас ворог продовжує щільно обстрілювати місто Херсон на всі прилеглі до ріки населенні пункти. Щільність вогню постійно зростає.Зокрема, 24 листопада рашисти з артилерії та РСЗО вкрили вогнем житловий район. Через обстріл загорілася багатоповерхівка. Ворожі снаряди потрапили й на дитячий майданчик. Загинуло 7 людей, ще 21 оримали поранення. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.    

"Робота дуже важка": що відбувається на Кінбурнській косі під Херсоном

Читать на русском

На лівому березі Херсону точаться важкі бої

Читать на русском
"Робота дуже важка": що відбувається на Кінбурнській косі під Херсоном
Що відбувається на Кінбурнській косі?

На лівому березі Херсону точаться важкі бої

Вже на наступний день після звільнення Херсону від окупантів почали з'являтися новини з іншого берега. Зокрема, було багато натяків про можливе знайомство віч-на-віч ЗСУ з армією рф, що облаштувала позиції на Кінбурнській косі. Досьогодні, окрім тих самих натяків, нової офіцінйої інформації немає. Єдине, що відомо, - там точаться бої.

Про це в ефірі телемарафону розповіла начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталя Гуменюк. Вона додала, що ситуацію ускладнюю погодні умови.

"Там відбувається те саме, що відбувається у всій Україні - війна. Там відбуваються бойові дії, і робота дуже важка, зокрема, як через специфічні погодні умови, так і географічне розташування. Усе це – дуже великий спектр факторів, які треба враховувати і дочекатися офіційного зведення Генерального штабу, тільки вони можуть сповістити про те, що дійсно відбувається, і коли дійсно можна радіти".", - повідомила Гуменюк.

До слова, аналітики американського Інституту дослідження війни (ISW) припускають, що росіяни очікують наступ на Кінбурнській косі і побоюються, бо є великі шанси що втримати оборону вони не зможуть. Якщо буде прорив, окупантам доведеться відступити до материкової частини Херсонської області та захищатися від наступу на території, що безпосередньо оточує з'єднання коси з материковою частиною області

"Оборона поблизу Коси свідчить про те, що російські війська спантеличені тим, що українські сили можуть закріпитися на Косі або поблизу неї та використовувати її як базу для наступу із заходу", - йдеться в аналітиці ISW.

ЗВІЛЬНЕННЯ ПРАВОБЕРЕЖЖЯ ХЕРСОНУ

В перші дні листопада росіянська ганчірка раптово зникла з будівлі Херсонської ОДА. Тоді колаборант Кирило Стрємоусов одразу ж виклав відеозвернення, де заявив, що "все йде за планом" і "ніякої паніки немає", але все одно оголосив евакуацію. А потім раптово вмер. Через пару днів ЗСУ звільнили обласний центр Херсону - як раз в день поховання Стрємоусова. Все про звільнення Херсона похвилинно — тут.

На сьогодні Херсон знаходиться у ситуації гуманітарної катастрофи: немає світла, а отже немає тепла, немає води, не працює каналізація. Але найближчими днями плануються пусконалагоджувальні роботи. В суботу - 26 листопада - в місто подали електрику. Першочергово під'єднують до мережі критичну інфраструктуру, після цього світло з'явиться в будинках жителів.

Водночас ворог продовжує щільно обстрілювати місто Херсон на всі прилеглі до ріки населенні пункти. Щільність вогню постійно зростає.Зокрема, 24 листопада рашисти з артилерії та РСЗО вкрили вогнем житловий район. Через обстріл загорілася багатоповерхівка. Ворожі снаряди потрапили й на дитячий майданчик. Загинуло 7 людей, ще 21 оримали поранення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.