Головна
Україна
Політика
23:35, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

Апарат Ради національної безпеки та оборони України розробив детальну інструкцію для громадян на випадок застосування росією тактичної ядерної зброї. Його оприлюднять найближчим часом. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, передає Інформатор з посиланням на Радіо Свобода. Він зазначив, що можливе використання росією ядерної зброї не зупинить Україну в обороні її територій. "Якщо не буде відповіді світової спільноти, країн НАТО на таку зухвалу атаку (якщо вона відбудеться), це не значить, що ми не будемо боронити свою землю. Нас зупинити не може ніхто: ні путін, ні його війська. І це вже було неодноразово доведено", - сказав він. Ядерні погрози росії За інформацією Міноборони Великої Британії, 30 вересняпутін може оголосити про приєднання окупованих українських територій, внаслідок, так званих . На цей день заплановано звернення російського президента до обох палат держдуми. На думку британського оборонного відомства, в такий спосіб кремль намагається консолідувати суспільство після зростаючої внутрішньої обізнаності про нещодавні невдачі росії на полі бою та значним занепокоєнням з приводу часткової мобілізації. Це створить для рф нібито правові передумови для застосування ядерної зброїта виведе ядерний шантаж на новий рівень. Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, щосама загроза застосування ядерної зброї перетворилася на постійний наратив російської пропаганди. За його словами,це є прямим доказом того, що рф не має права мати ядерну зброю, оскільки вона не в змозі гарантувати безпеку миру навіть проти загроз застосування ядерної зброї. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

РНБО невдовзі оприлюднить план дій на випадок тактичного ядерного удару - Данілов

Читать на русском

Використання росією ядерної зброї не зупинить Україну, сказав він

Читать на русском
РНБО невдовзі оприлюднить план дій на випадок тактичного ядерного удару - Данілов

Використання росією ядерної зброї не зупинить Україну, сказав він

Апарат Ради національної безпеки та оборони України розробив детальну інструкцію для громадян на випадок застосування росією тактичної ядерної зброї. Його оприлюднять найближчим часом. 

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, передає Інформатор з посиланням на Радіо Свобода.

Він зазначив, що можливе використання росією ядерної зброї не зупинить Україну в обороні її територій.

"Якщо не буде відповіді світової спільноти, країн НАТО на таку зухвалу атаку (якщо вона відбудеться), це не значить, що ми не будемо боронити свою землю. Нас зупинити не може ніхто: ні путін, ні його війська. І це вже було неодноразово доведено", - сказав він. 

Ядерні погрози росії 

За інформацією Міноборони Великої Британії, 30 вересня путін може оголосити про приєднання окупованих українських територій, внаслідок, так званих «референдумів». На цей день заплановано звернення російського президента до обох палат держдуми.  

На думку британського оборонного відомства, в такий спосіб кремль намагається консолідувати суспільство після зростаючої внутрішньої обізнаності про нещодавні невдачі росії на полі бою та значним занепокоєнням з приводу часткової мобілізації.  

Це створить для рф нібито правові передумови для застосування ядерної зброї та виведе ядерний шантаж на новий рівень.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що сама загроза застосування ядерної зброї перетворилася на постійний наратив російської пропаганди. За його словами, це є прямим доказом того, що рф не має права мати ядерну зброю, оскільки вона не в змозі гарантувати безпеку миру навіть проти загроз застосування ядерної зброї.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.