RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
11:19, 22 Листопада
Информатор UA

Интро

Riot продовжила на другий сезон, але чекати на нього доведеться досить довго. Анонсуючий ролик вийшов на каналі League of Legends, - передає Інформатор . Новий сезон створить та сама студія Fortiche, що й працювала над першим. Вона, до речі, займається й іншим роликами з гри League of Legends. Тривала співпраця студій дає надію, що ми побачимо ще не один сезон шоу. Незважаючи на очікування фанатів, автори проекту вирішили у другому сезоні продовжити історію Джинкс та Вай. Шанувальники франшизи думали, що другий сезон присвятять персонажам із іншого регіону Рунтерри. Riot пообіцяла, що на другий сезон вже витратить набагато менше часу, ніж шість років, які були потрібні для першого. Тим не менш, у 2022-му році не варто чекати на реліз продовження. Fortiche отримає стільки часу, скільки їй треба на створення гідного проекту. Хейлі Стейнфілд та Елла Пернелл, які подарували голос Вай та Джинкс в оригіналі, знову повернуться до своїх ролей. Швидше за все, інші актори озвучення також продовжать роботу над проектом. Шоураннерами знову виступлять Крістіан Лінке та Алекс Йі з Riot. Продюсерський склад також не зміниться. Перший сезон раніше очолив чарт Netflix, позбавивши тривалої першості серіал Гра в кальмара. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Riot офіційно продовжила "Аркейн" на другий сезон

Читать на русском
Riot офіційно продовжила "Аркейн" на другий сезон

Студія вирішила не чекати на вихід останніх серій першого сезону

Riot продовжила «Аркейн» на другий сезон, але чекати на нього доведеться досить довго.

Анонсуючий ролик вийшов на каналі League of Legends, - передає Інформатор .

Новий сезон створить та сама студія Fortiche, що й працювала над першим. Вона, до речі, займається й іншим роликами з гри League of Legends. Тривала співпраця студій дає надію, що ми побачимо ще не один сезон шоу. 

Незважаючи на очікування фанатів, автори проекту вирішили у другому сезоні продовжити історію Джинкс та Вай. Шанувальники франшизи думали, що другий сезон присвятять персонажам із іншого регіону Рунтерри. 

 

 

Riot пообіцяла, що на другий сезон вже витратить набагато менше часу, ніж шість років, які були потрібні для першого. Тим не менш, у 2022-му році не варто чекати на реліз продовження. Fortiche отримає стільки часу, скільки їй треба на створення гідного проекту. 

Хейлі Стейнфілд та Елла Пернелл, які подарували голос Вай та Джинкс в оригіналі, знову повернуться до своїх ролей. Швидше за все, інші актори озвучення також продовжать роботу над проектом. Шоураннерами знову виступлять Крістіан Лінке та Алекс Йі з Riot. Продюсерський склад також не зміниться.

Перший сезон раніше очолив чарт Netflix, позбавивши тривалої першості серіал «Гра в кальмара».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.