“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Виготовлятимуть снаряди в Іспанії, Німеччині, Південній Африці та Австралії
У понеділок, 4 грудня, найбільший збройовий концерн Німеччини Rheinmetall отримав великий контракт на постачання 155-мм артилерійських боєприпасів для України. Планується що постачання допоможе зі "снарядовим голодом" Сил оборони України. У компанії не назвали основного замовника боєприпасів країни Північноатлантичного альянсу. Терміни виконання замовлення - до 2025 року включно.
Про великий контракт Rheinmetal пише пресслужба концерту. У релізі вказали, що йдеться про десятки тисячу 155-мм снарядів.
Зазначається, що контракт оцінений на близько 142 млн євро. Виготовляти десятки тисяч повністю укомплектованих 155-мм снарядів буде нещодавно дочірня іспанська компанія Expal (Rheinmetall Expal Munitions).
Замовник постачання невідомий. Повідомляється, що це країна НАТО, яка задекларувала наміри у довгостроковій перспективі надавати Україні військову підтримку у війні проти росії.
Швидкого очікування постачання снарядів не варто. Повідомляється, що вони зможуть надійти лише 2025 року. А 2024 року Сили оборони України отримають близько 40 тисяч снарядів з давнішого замовлення для Rheinmetall.
У компанії також нагадали, що у середині жовтня 2023 року у них є замовлення від ФРН на 150 тисяч 155-мм боєприпасів для України, а також додаткові осколково-фугасні снаряди DM 121.
Виробництво німецьких боєприпасів суттєво наростять у 2024 році. Виготовлятимуть їх в Іспанії, Німеччині, Південній Африці та Австралії. Надалі спроможність виробництва сягне 700 тисяч боєприпасів на рік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.