Уже з перших секунд репліка «Ну цей Франсуа хоч бував в Україні?» — «Ні, я не купила йому квиток» — показує, що Франсуа стає лише образом, а в центрі залишається жінка, яка сама визначає його роль у своєму житті.
Ці пункти пропуску знаходяться на кордоні Росії з окупованим Донбасом
Російська Федерація не буде підтримувати продовження місії ОБСЄ на російському кордоні. Поточний мандат втратить силу після 30 вересня.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням пост кореспондента "Радіо Свобода" Рікарда Йозвяка.
"Росія оголосила у Відні, що не підтримає продовження після 30 вересня місії прикордонників і спостерігачів ОБСЄ на двох контрольно-пропускних пунктах ("Донецьк" і "Гуково") на російсько-українському кордоні", - написав Йозвяк.
Нагадаємо, Євросоюз продовжив на півроку економічні санкції проти РФ.Крім того, на російському ТБ обговорюють можливість «демонстративного ядерного вибуху»,щоб залякати Україну.
Також Інформатор писав, як змінилися Донбас і Крим після вторгнення Росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .