Результати поєдинків Української Прем'єр-ліги: «Зоря» зіграла з «Інгульцем», «Олександрія» зустрілася з «Мінаєм», а «Десна» воювала з «Маріуполем»

Віктор Скрипник провів сотий матч як головний тренер «Зорі».

«Зоря» здобула перемогу у ювілейному для свого головного тренера матчі. «Олександрія» на класі обіграла гостей із Закарпаття.

Про перебіг поєдинків Прем'єр-ліги та результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ.

У неділю, 5 грудня, відбулися три матчі сімнадцятого туру УПЛ. Першими свою зустріч провели «Зоря» та «Інгульець». Команди грали в наступних складах:

Зоря:  Мацапура, Фаворов, Вернідуб, Імереков, Жуніньо, Цвек, Булець, Громов, Шахаб, Гладкий, Кабаєв.

Запасні: Жилкін, Нагнійний, Руфаті, Снурніцин, Алібеков, Козаков, Фагундес, Фрімпонг, Алефіренко.

Інгулець: Шуст, Полегенько, Салем, Поспєлов, Опанасенко, Запорожець, Лупашко, Козак, Шишка, Коваленко, Гопей.

Запасні: Гальчук, Смоляков, Коробенко, Головкін, Шарай, Якимів, Плохотнюк.

Перший небезпечний момент утворили господарі поля. На 5-й хвилині Шуст відбив удар Громова з-за меж штрафного майданчика. Команди обмінювалися гострими випадами, але завдати вирішального удару не виходило. Воротарі та оборона грали досить надійно та помилок майже не допускали. Та й нападники часом прощали суперника, промахуючись із вигідних позицій. Забити могла як одна, так і інша команда, однак удача посміхнулася «Зорі». На 62-й хвилині Шуст парирував перший удар Фаворова, а ось добити м'яч гравцеві «Зорі» ніхто із суперників завадити не зміг. Через три хвилини Гопей міг зрівняти рахунок, але пробив над поперечиною. У час, що залишився, чаша терезів могла схилитися як в один, так і в інший бік, проте «Зоря» змогла втримати переможний результат.

"Олександрія" зустрілася з "Минаєм". Склади команд:

Олександрія:  Білик, Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков, Дришлюк, Рибалка, Кірюханцев, Калюжний, Третьяков, Спінеллі.

Запасні: Єрмаков, Мельник, Бухал, Кожушко, Одарюк, Демченко, Копіна, Новіков, Устименко.

Мінай: Кучер, Гончар, Семенко, Горін, Багайоко, Петрусенко, Ахмедзаде, Кулієв, Месхі, Книш, Селезньов.

Запасні: Пеньков, Матич, Векляк, Хахльов, Байдал, Кобак, Коваленко, Білоног, Вишневський.

У перші хвилини поєдинку м'ячем більше володіли господарі. "Олександрія" проводила позиційні атаки, але підібратися до воріт "Міна" не могла. Гості грали закрито та максимально обережно в обороні. «Олександрія» не могла подолати оборонні редути суперника, аж до 27-ї хвилини, коли відкрила рахунок. Цуріков навісив із лівого флангу, а Спінеллі з воротарською головою переправив м'яч у сітку. На 36-й хвилині господарі поля забили другий м'яч. Третьяков пробив із досить гострого кута, а Кучер пропустив м'яч під собою.

Після перерви моментів, як і раніше, було небагато. На 64-й хвилині Калюжний з центру штрафного майданчика пробив над поперечиною воріт «Міная». Через хвилину Рибалка замкнув подачу Кожушка неточним ударом. А на 84-й хвилині «Олександрія» забила втретє. Після подачі кутового з лівого флангу Дубра відправив м'яч у правий кут.

У Чернігові "Десна" приймала аутсайдера чемпіонату "Маріуполь". На поле команди вийшли у наступних складах:

Десна: Литовка, Завійський, Сафронов, Селін, Болбат, Калитвинцев, Арвеладзе, Домбровський, Юрченко, Безбородько, Будковський.

Запасні: Мисак, Жук, Масалов, Ковтун, Картушов, Волошин, Білич, Дегтярьов, Шевцов.

Маріуполь: Турбаєвський, Стасюк, Меліченко, Мампассі, Драмбаєв, Чех, Кащук, Мішнев, Очеретько, Топалов, Холод.

Запасні: Жук, Босанчич, Мікіцей, Удод, Спіровський, Петерман, Хромей.

На старті поєдинку команди придивлялися одна до одної. Тактика закидів із глибини поля призводила лише до офсайдів. Перший гольовий момент на дві команди виник на 28-й хвилині. Після подачі кутового Селін пробив зовсім поруч із лівою штангою воріт «Маріуполя». А в атаці у відповідь гості відкрили рахунок. «Маріуполь» розіграв комбінацію і Кащук метрів із чотирнадцяти точно пробив у правий кут. До перерви команди провели ще кілька гострих атак, але забити ні у «Десни, ні у Маріуполя» не полікувалося.

На 48-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота "Десни". Одинадцятиметровий чітко реалізував Кащук, розвівши м'яч та голкіпера по різних кутках. "Десна" досить швидко відіграла один м'яч. Юрченко від правого краю штрафний навісив у центр, а Арвеладзе пробив у дотик. Пішла гра на зустрічних курсах. Спершу Холод метрів з десяти пробив вище воріт, а у атаці у відповідь Юрченко ударом з-за меж штрафного зрівняв рахунок. На 74-й хвилині Турбаєвський перевів на кутовий небезпечний удар Болбата. Після розіграшу кутового Очеретько порушив правила у своєму штрафному майданчику. Будковський з одинадцятиметрової позначки цілив у лівий нижній кут, але влучив у штангу. На 80-й хвилині Волошин, який щойно вийшов на заміну, вивів «Десну» вперед. "Маріуполь" намагався вирвати нічию і на першій компенсованій хвилині Кащук забив ворота "Десни" третій м'яч.

• "Зоря" - "Інгулець" 1:0 (Фаворов, 62);
  • "Олександрія" - "Минай" 3:0 (Спінеллі, 27, Третьяков, 36, Дубра, 84);
  • «Десна» – «Маріуполь» 3:3 (Арвеладзе, 51, Юрченка, 57, Волошин, 80 – Кащук, 29, 49 (з пін.), 90+1).
Турнирная таблица УПЛ

Турнірна таблиця УПЛ

Заключна зустріч сімнадцятого туру відбудеться 6 грудня. А матчі вісімнадцятого туру Прем'єр-ліги відбудуться 10, 11 та 12 грудня.  Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про ході матчів 17-го туру УПЛ, а також про результати поєдинків баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписати на канал у Viber можна тут