Результати матчів Кубку України: три команди Прем'єр-ліги та «Альянс» вийшли до 1/8 фіналу

В матчах четверга не обошлось без неожиданностей.

Три представники УПЛ виграли свої матчі. А ось на шляху «Миная» встав «Альянс» з Першої ліги.

Про хід поєдинків Кубку України та результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У четвер, 23 вересня, відбулися чотири матчі четвертого раунду (1/16 фіналу) розіграшу Кубку України. Як і в попередніх матчах цієї стадії, команди Прем'єр-ліги зустрічалися з представниками нижчих ліг і за правилами турніру грали на полях суперників.

У першому матчі дня «Металіст 1925» не без зусиль обіграв «Епіцентр». Перемогу харківському клубу приніс гол Ременюка на 84 хвилині поєдинку.

Набагато впевненіше провів свій матч «Чорноморець». До 50-й хвилині одесити вигравали у «Прикарпаття» з рахунком 3: 0. Господарі змогли відквитати один м'яч, але гол Бугая на 82-й хвилині позбавив «Прикарпаття» навіть примарних шансів на успіх.

ПФК «Львів» вирушив в Горішні Плавні і в першому таймі двічі забив у ворота суперника. «Гірник-Спорт» на жаль місцевих уболівальників так і не зміг нав'язати боротьбу клубу з УПЛ.

Завершував програму 1/16 фіналу кубку України поєдинок «Альянс» - «Минай». «Минай» відкрив рахунок на 7-й хвилині. Кобак, уникнувши офсайду, пройшов до штрафної суперника, не став віддавати пас партнеру в центр, а обвідним ударом відправив м'яч у лівий кут.

На 11-й хвилині Вишневський головою замкнув подачу зі штрафного, зробивши рахунок 0: 2. А через 5 хвилин «Альянс» відіграв один гол. Пісний відгукнувся на закид у штрафну «Миная» і в дотик переправив м'яч у ворота. На 42-й хвилині «Альянс» зрівняв рахунок. Загинайлов пішов від опіки захисників і з 9-ти метрів увігнав м'яч у сітку воріт «Миная».

Після перерви обидві команди могли схилити чашу терезів на свою користь. «Альянс» все ж був активніше і на 83-й хвилині вийшов вперед. Лебеденко прийняв м'яч і ударом з лінії воротарського приніс «Альянсу» путівку в 1/8 фіналу Кубка України.

• «Епіцентр» - «Металіст тисяча дев'ятсот двадцять п'ять» 0: 1 (Ременюк, 84);
  • «Гірник-Спорт» - «Львів» 0: 2 (Нич, 27, Довгий, 45 + 1);
  • «Прикарпаття» - «Чорноморець» 1: 4 (Вачібнрадзе, 64 (автогол) - Брагар, 12, Квасний, 18 (автогол), Ісаєнко, 50, Бугай, 82);
  • «Альянс» - «Минай» 3: 2 (Пісний, 16, Загинайлов, 42, Лебеденко, 83 - Кобак, 7, Вишневський, 11).

Матчі 1/8 фіналу Кубку України відбудуться 27 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Шахтаря» у матчі за Суперкубок України, про хід матчів 1/16 фіналу Кубку України, зіграних 21 і 22вересня,а також про результати поєдинків Української хокейної ліги.