Результати ігрового дня Суперліги: домашня поразка «Кривбасу» і перемога «Миколаєва»

«Кривбас» вперше в сезоні програв на своєму майданчику.

«Будівельник» приструнив новачка Суперліги. «Черкаські Мавпи» програли п'ятий матч поспіль.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на ФБУ.

У четвер, 14 жовтня, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. У першому поєдинку ігрового дня зійшлися непереможний на своєму майданчику «Кривбас» і київський «Будівельник».

«Кривбас» виграв два попередні матчі на своєму майданчику. Причому жертвами новачка Суперліги стали «Київ-Баскет» і «Тернопіль». «Будівельник» врахував гіркий досвід колег і поставився до поєдинку з усією серйозністю. Кияни одразу взялися за справу і вже під кінець другої хвилини вели 7:0. Господарі спробували нав'язати боротьбу, але з шостої по десяту хвилини не набрали жодного очка і закономірно програли першу чверть 9:24.

Після такого приголомшливого старту гравцям «Кривбасу» було досить важко прийти в себе. Друга чверть хоч і пройшла у відносно рівній боротьбі, все ж додала до переваги команди гостей ще 7 очок. У підсумку – мінус 22 для «Кривбасу» після першої половини матчу.

Третя десятихвилинка також не стала переломною. «Будівельник» додав до своєї переваги в рахунку ще 6 балів. І тільки вже усвідомивши неминучість перемоги, гості дозволили собі трохи розслабитися. У четвертій чверті «Кривбас» відіграв 8 очок, але на загальному підсумку поєдинку цей локальний успіх команди з Кривого Рогу ніяк не позначився.

Другий поєдинок ігрового дня проходив у Миколаєві. Місцевий баскетбольний клуб зустрівся з «Черкаськими Мавпами». Після досить несподіваної перемоги над «Будівельником» у першому турі, команда з Черкас програла чотири поєдинки поспіль.

«Миколаїв» пропустив стартовий ривок «Черкаських Мавп», але потім набрав 9 очок поспіль і повів +4. Господарі втримали перевагу і виграли стартову десятихвилинку 22:17.

На початку другої чверті Ніксон довів відрив «Миколаєва» до дев'яти очок. Однак через три хвилини вже «Черкаські Мавпи» вийшли вперед. Господарі знову додали і виграли першу половину матчу 39:33.

Після перерви картина гри не змінилася. «Миколаїв» продовжував утримувати лідерство, зберігаючи дистанцію від суперника в 5-6 очок. «Черкаські Мавпи», не дивлячись на всі старання, так і не змогли підібратися до суперника і програли п'ятий матч регулярного чемпіонату Суперліги поспіль.

• «Кривбас» - «Будівельник» 66:88 (9:24, 18:25, 17:23, 22:16);
  • «Миколаїв» - «Черкаські Мавпи» 82:76 (22:17, 17:16, 23:24, 20:19).
Турнирная таблица Суперлиги
Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 15 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Донбасу» в матчі хокейної Ліги чемпіонів, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.