Рейтинг прихильності до Трампа досяг найвищого рівня з 2022 року: які показники у Байдена

Читать на русском

Рейтинг Трампа зараз вважається кращим на декілька відсотків, ніж Байдена, чий показник в опитуваннях близько 40%

Читать на русском
Рейтинг Трампа і Байдена
Прихильно до Трампа ставляться 42% виборців

Рейтинг Трампа зараз вважається кращим на декілька відсотків, ніж Байдена, чий показник в опитуваннях близько 40%

Нові дані американських опитувань свідчать про зростання прихильності до колишнього президента Дональда Трампа, рівень якої досяг найвищого рівня з 2022 року. Згідно з середніми даними опитувань RealClearPolitics, 42% виборців висловлюють позитивну думку про Трампа. І це наразі є рекордним показником порівняно з 36% у грудні 2022 року.

Про це повідомляє Bloomberg. Це зростання прихильності відображається і в порівнянні з популярністю нинішнього президента Джо Байдена. Тепер Трамп випереджає Байдена на 2 відсоткових пункти у прямому протистоянні, відповідно до середніх даних RealClearPolitics.

Проте, не зважаючи на зростання прихильності до Трампа, загальний процент підтримки для обох головних кандидатів залишається низьким, становлячи лише 82%. Це означає, що принаймні 18% виборців є незадоволеними обома кандидатами, утворюючи так званих "подвійних ненависників".

Ці "подвійні ненависники" (виборці США, які не будуть голосувати за жодного з кандидатів - Трампа чи Байдена - ред.) можуть вплинути на вибори, залишаючись вдома або шукаючи альтернативні варіанти. Проте, середня частка виборців, які ставляться схвально до обох кандидатів, становить лише приблизно 4%. Дані опитувань також підтверджують, що обидва головні кандидати мають можливості для зростання своєї підтримки серед виборців.

Рейтинг Байдена-Трампа в США: що відомо

У листопаді 2023 року рейтинг президента США Джо Байдена впав до найнижчого рівня за весь період його президентства. Також в цей період Байдена вперше перегнав колишній президент Дональд Трамп, якого за даними опитування, підтримували 46% виборців. Підтримка Байдена була менше на 2% і дорівнювала 44%.

Ще минулого року більшість американських виборців не схвалювали підхід теперішнього лідера до зовнішньої політики та війни між Ізраїлем і терористами ХАМАСу. Найменше підтримки Байден має серед демократів. Проте все може змінитися вже наступного понеділка, 4 березня, якщо Ізраїль з ХАМАС погодяться призупинити бойові дії. Це може врятувати рейтинг Байдена, який вже охарактеризував такі переговори як "близькі".

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

У нашому відео разом з Тарасом Котовим ми розглянемо всі фактори недовіри платників податків до органів контролю. Дізнаємося, де саме починаються проблеми та чому корупційні схеми не можуть бути подолані. Не пропустіть ці важливі розмисли та рекомендації в нашому відео. Приєднуйтесь до перегляду!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.