Релокація бізнесів: до яких регіонів переїхали підприємства Луганської області

У лідерах — Дніпропетровська область

Релокація бізнесів: до яких регіонів переїхали підприємства Луганської області

Державною програмою релокації підприємств з територій, де ведуться активні бойові дії, вже скористалися 25 підприємств Луганської області, перемістивши власні потужності до більш безпечних регіонів.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

За словами Гайдая, переїзд дозволив не лише врятувати бізнес, але й зберегти робочі місця тим людям, які працювали там на території Луганщини. Робочим колективам також була надана допомога в переміщенні та облаштуванні, тож підприємства продовжили роботу у звичному складі.

Областю-лідером серед релокованих підпримєств Луганщини Гайдай називає Дніпропетровську.

«Там відновили діяльність бізнеси із виробництва хімічної продукції, гірничошахтного обладнання, обслуговування автотранспортних засобів, пошиття одягу, роздрібної торгівлі та громадського харчування», – зазначив він.

Тим часом компанії, діяльність яких зосереджена в секторі ІТ-технологій, продовжили роботу у Закарпатській, Львівській та Тернопільській областях. Західніше переїхали і ряд інших бізнесів.

«У Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях підприємства вже розпочали діяльність з перевезення зернових культур, виробництва устаткування для виготовлення паперу, обробки дерева, виготовлення меблів, – розповів Гайдай.

Програма релокація активно триває в Україні. В Луганській ОВА нагадали, що з початку війни успішно перевезли власні потужності понад 600 підприємств по всій країні.

«Загалом вже понад 600 підприємств, які взяли участь в програмі релокації, завершили переїзд з областей, де тривають бойові дії. 390 з них вже відновили роботу на нових майданчиках у безпечних регіонах України», – йдеться у повідомленні.

Подати заявку на участь у програмі релокації, а також управляти процесом переміщення бізнесу можна на державній онлайн-платформі за цим посиланням.

Як раніше зазначала перша віцепрем'єр-міністерка України – міністерка економіки Юлія Свириденко, програмою релокації може скористатися будь-який бізнес, який перебуває у зоні ризику через активні бойові дії у регіоні, де він розміщений.

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити