«Треба реально захищати свою державу, а не ховатися від ТЦК чи чогось подібного. В іншому випадку прийдуть інші ТЦК — російські, й це зараз відбувається на окупованих територія України. А там все відбувається повним ходом, повірте мені»
У пісні багато простих, знайомих станів — коли ніби все ще поруч, але вже не разом. Вона про ті моменти, коли зв’язок між людьми стихає не через скандал, а через мовчання, яке стало звичним. Артистка зізнається, що це не пісня про розрив із претензією — це про усвідомлення, що двоє більше не дивляться в один бік.
До цього призначення він був речником ВМС України
22 квітня 2024 року відбулася зміна керівництва в пресцентрі Сил оборони Півдня. Новим начальником став капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук, який раніше обіймав посаду речника ВМС України. На цій посаді він замінив Наталію Гуменюк, яку звільнили напередодні.
Про виконання обов'язків на новій посаді Дмитро Плетенчук повідомив особисто для "Укрінформу". Він додав, що заступає на нову посаду вже у понеділок, 22 квітня.
"З нинішнього дня я розпочинаю виконання обов'язків начальника Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України", - повідомив Плетенчук.
Плетенчук, який має досвід роботи в пресслужбі тактичної групи "Грім" та пресофіцером Миколаївської ОВА, має забезпечити прозорість інформації та співпрацю з ЗМІ щодо подій на південному фронті.
Очікується, що зміна керівництва пресцентру покращить комунікацію між військовими та журналістами, а також сприятиме кращому висвітленню воєнних подій на півдні України.
Наталія Гуменюк, яка очолювала пресцентр з 2022 року, була звільнена з посади 19 квітня. Її звільнення пов'язують із численними скаргами від українських медійників, які звинувачували Гуменюк у забороні висвітлювати воєнні злочини російських окупантів у Херсонській області та недопущенні журналістів до військових.
Журналісти скаржились, що саме Гуменюк у день підриву Каховської ГЕС заборонила журналістам їхати у затоплені міста та селища. У результаті західні ЗМІ масово публікували дописи саме російських пропагандистів, оскільки інформація від українських видань була відсутня.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Гуменюк заявила, що звинувачення на її адресу необґрунтовані й не підкріплені доказами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.