Кадрові перестановки в ЗСУ: Зеленський звільнив Наєва і ще кількох генералів з команди Залужного

Читать на русском

Юрій Содоль став командувачем об'єднаних сил ЗСУ замість Сергія Наєва, Ігор Скибюк — командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ замість Максима Миргородського

Читать на русском
Сергій Наєв більше
Сергій Наєв вже не є командувачем об'єднаних сил ЗСУ, його замінив на посаді Юрій Содоль

Юрій Содоль став командувачем об'єднаних сил ЗСУ замість Сергія Наєва, Ігор Скибюк — командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ замість Максима Миргородського

Президент України Володимир Зеленський провів низку звільнень і призначень у командуванні Збройних сил України. Вони отримали не лише нового командувача Сухопутних військ, а й командира об'єднаних сил ЗСУ, керівника Сил територіальної оборони ЗСУ та Десантно-штурмових військ ЗСУ. 

Про це стало відомо з кількох указів президента, опублікованих на офіційному сайті у неділю, 11 лютого. За ними, у відставку пішли троє військових з команди Валерія Залужного. 

Володимир Зеленський звільнив генерала Сергія Наєва з посади командувача об'єднаних сил ЗСУ. Замість нього тут працюватиме генерал-лейтенант Юрій Содоль, який від 2018 року був командувачем Морської піхоти. 

Замість звільненого Максима Миргородського командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ став бригадний генерал Ігор Скибюк. Він був командиром 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Також Зеленський на посаду командувача Сил територіальної оборони ЗСУ Анатолія Баргилевича. Замість нього він призначив Ігоря Плахуту, який був заступником командувача Оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця. Натомість Баргилевич очолив Генштаб ЗСУ. 

Кадрові зміни у командуванні ЗСУ

Сухопутні війська ЗСУ отримали нового командувача. Ним став генерал Олександр Павлюк. Він обійме посаду Олександра Сирського, який пішов на підвищення і став головкомом. 

Після відставки з посади головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, якого замінив Олександр Сирський, у команді президента анонсували кадрові зміни у військовому командуванні. Це пояснюють необхідністю перезавантаження командування для подальшого ефективного ведення війни, яку розпочала росія. 

 

У нашому відео інфраструктурний оглядач, Павло Авдокушин, поділиться враженнями від свого другого візиту до тунелю між станціями метро «Либідська» та «Деміївська». Він розгляне, чи стало більше води порівняно із першим візитом, оцінить зміни, які відбулися протягом 3 тижнів, і висловить свою думку щодо актуальних проблем.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.