Реал повернувся, Жирона без Циганкова: огляд 9-го туру Ла Ліги

Жирона перемогла Кадіс, а Атлетіко впорався із Реалом Сосьєдад

Джуд Беллінгем Барселона
Беллінгем відривається у списку бомбардирів, а Барселона знову втратила очки

У 9-му турі чемпіонату Іспанії не обійшлося без сенсаційних результатів. Барселона після непростого виїзду до Порту в рамках 2-го туру Ліги чемпіонів, втратила очки у матчі проти Гранади.

Інформатор аналізує усі матчі 9-го туру Ла Ліги.

Атлетік 3:0 Альмерія

Тур відкрився у п'ятницю, коли до Більбао завітав один із аутсайдерів - Альмерія. Інтриги у цьому матчі не вийшло: баски забили швидкий гол, домінували впродовж матчу та у другій половині забили ще двічі.

• Атлетік - Альмерія - 3:0 (1:0; 2:0)
    Голи: 1:0, Гурусета, 10; 2:0, Дані Гарсія, 63; 3:0, Сансет, 81.

Кадіс 0:1 Жирона

Одна із несподіванок стартових турів Ла Ліги без Віктора Циганкова протистояла Кадісу. Щоправда, без українського представництва Жирона не залишилася: увесь матч у її складі провів Артем Довбик. Українець не забив, але його команда перемогла. Вирішальний гол на початку другого тайму забив Алекс Гарсія.

• Кадіс - Жирона - 0:1 (0:0; 0:1)
    Гол: Алекс Гарсія, 59.

Реал 4:0 Осасуна

Мадридський клуб здобув чергову ефектну перемогу у чемпіонаті. Цього разу під ударом команди Карло Анчелотті виявилася Осасуна. Два м'ячі в активі лідера мадридців Джуда Беллінгема. Реал після дев'яти матчів має найкращу різницю забитих та пропущенних голів - 20:6.

Реал - Осасуна - 4:0 (1:0; 3:0)
Голи: 1:0, Беллінгем, 9; 2:0, Беллінгем, 54; 3:0, Вінісіус Жуніор, 65; 4:0, Хоселу, 70.

Мальорка 1:1 Валенсія

Кажани продовжують залишатися нестабільною командою. Партнери Романа Яремчука здатні як розгромити Атлетіко (3:0), так і програти Бетісу (0:3). Цього разу Валенсія не впоралася із одним з аутсайдерів - Мальоркою. Гості пропустили вже на 5-й хвилині, але під завісу першого тайму відігралися завдяки голу Лопеса. Яремчук почав матч у стартовому складі, провів на полі 58 хвилин.

• Мальорка - Валенсія - 1:1 (1:1; 0:0)
    Голи: 1:0, Да. Родрігес, 5; 1:1, Д.Лопес, 45.

Севілья 2:2 Райо Вальєкано

Продовжує неприємно дивувати Севілья. Андалусійці цього разу втратили очки у матчі проти мадридського Райо Вальєкано. Причому, після першого тайму титулований клуб поступався андердогу із рахунком 0:2. По перерві положення вдалося вирівняти. Але у турнірній таблиці справи у команди все що кепські - лише 14-та позиція. Такий поганий старт коштував роботи головному тренеру команду Хосе Луїсу Мендилібару.

• Севілья - Райо Вальєкано - 2:2 (0:2; 2:0)
    Голи: 0:1, О.Валентин, 21; 0:2, Ал.Гарсія, 26; 1:2, Дж.Соу, 50; 2:2, Ен-Несірі, 90.

Вільяреал 1:2 Лас-Пальмас

Відставка - не панацея, і це добре знають у Вільяреалі. Цей клуб також звільнив головного тренера Кіке Сетьєна ще кілька турів тому, але результати команди від того не поліпшилися. Цього разу "жовта субмарина" програла скромному Лас-Пальмасу. Гол престижу вже у доданий арбітром час забив Жерар Морено.

• Вільяреал - Лас-Пальмас - 1:2 (0:1; 1:1)
    Голи: 0:1, Коко-Бассі, 45; 1:1, М.Кардона, 51; 1:2, Жерар Морено, 90+2.

Атлетіко 2:1 Реал Сосьєдад

Свого часу в Іспанії активно обговорювали жест Дієго Сімеоне, який продемонстрував так звані "кохонес" після одного з матчів. Саме цей чоловічий орган Атлетіко продемонстрував у матчі проти Реал Сосьєдада, який на диво добре виглядає у поточному чемпіонаті. Та і в матчі із матрасниками баски виглядали непогано, на табло був нічийний рахунок, але все вирішив пенальті на 89-й хвилині, який реалізував легендарний гравець Атлетіко Антуан Грізманн.

• Атлетіко - Реал Сосьєдад - 2:1 (1:0; 1:1)
    Голи: 1:0, Ліно, 22; 1:1, Оярсабаль, 73; 2:1, з пенальті, Грізманн, 89.

Алавес 1:1 Бетіс

Бетіс поповнює альянс іспанських клубів, які мають серйозний склад за іменами, але демонструють нестабільний результат. Цього разу біло-зелені не спромоглися обіграти Алавес. І хоча андалусійці вели в рахунку в першому таймі, автогол досвідченого Ектора Бельєрина перекреслив їхні сподівання на три очки.

• Алавес - Бетіс - 1:1 (1:1; 0:0)
    Голи: 0:1, А.Перес, 32; 1:1, автогол, Бельєрин, 35.

Сельта 2:2 Хетафе

Не обійшлося у 9-му турі і без матчу команд, від яких не чекають багато голів, натомість, виходить навпаки. Глядачі були щасливі у першому таймі, коли побачили три голи. Зазначимо, що у Хетафе знову забив Борха Майораль. А ще - зірковий англійський новачок Джейсон Грінвуд.

• Сельта - Хетафе - 2:2 (1:2; 1:0)
    Голи: 0:1, Борха Майораль, 2; 1:1, Ж.Бамба, 24; 1:2, Грінвуд, 33; 2:2, Й-н Ларсен, 42.

Гранада 2:2 Барселона

Завершився тур гучною сенсацією. Барселона в гостях не змогла обіграти скромну Гранаду. Дубль у складі господарів забив Браян Сарагоса. Відзначимо вундеркінда Барси Ламіна Ямаля, який у свої 16 років відзначився у Ла Лізі. Врятувалися каталонці завдяки голу Серхі Роберто.

• Гранада - Барселона - 2:2 (2:1; 0:1)
    Голи: 1:0, Сарагоса, 1; 2:0, Сарагоса, 29; 2:1, Ямаль, 45; 2:2, Серхіо Роберто, 85.

Реал очолює турнірну таблицю: команда Карло Анчелотті програла лише раз, здобувши вісім перемог. Жирона тримається на другій позиції, Барселона - третя. Поки що сезон не складається для Сельти, Гранади та Альмерії.

Реал повернувся, Жирона без Циганкова: огляд 9-го туру Ла Ліги 1