«Реал» переміг «Атлетіко» і вийшов у півфінал Кубка Іспанії

Мадридське дербі закінчилось на користь «вершкових»

«Реал» (Мадрид) (Фото: facebook)

У чвертьфіналі розіграшу Кубка Іспанії відбулось протистояння двох принципових суперників. На стадіоні «Сантьяго Бернабео» «Реал» приймав ще одну мадридську команду «Атлетіко». Для визначення переможця суперникам не вистачило основного часу.

У четвер, 26 січня, у Мадриді відбувся останній чвертьфінал розіграшу Кубка Іспанії. Боротьбу за вихід у 1/2 фіналу вели принципові суперники – «Реал» та «Атлетіко».

Реал: Куртуа, Начо (Одріосола, 114), Мілітао, Рюдігер, Менді (Себальйос, 44), Модрич, Камавінга, Кроос (Асенсіо, 73), Вальверде (Родріго, 69), Бензема, Вінісіус.

Атлетіко: Облак, Моліна, Савич, Ермосо, Рейнілдо, Коке (Сауль, 83), Де Пауль (Кондогбія, 83), Лемар (Карраско, 74), Грізманн (Барріос, 91), Корреа (Депай, 74), Мората (Вітсель, 63).

Перебіг матчу

«Реал» на правах господаря з перших хвилин заволодів ініціативою і почав тиснути на ворота суперника. «Атлетіко» сподівався на контратаки і свого шансу дочекався на 19-й хвилині. Коке закинув м’яч у штрафний майданчик, Моліна прийняв передачу і викотив на Морату. Нападнику «Атлетіко» залишалось лише поцілити у ворота. На додачу у кінці першого тайму травму отримав один з ключових гравців «Реала» Менді, і поступився місцем на полі Себальйосу.

Не обійшлося без травм і у «Атлетіко». Мората не зміг продовжити матч і з 63-й хвилині гості втратили вістря своїх атак. «Реал» відігрався на 79-й хвилині. Рятівником команди став Родріго. Основний час закінчився з нічийним рахунком. Гра продовжилась в овертаймі. І тут «Атлетіко» підвів Савич, заробивши вилучення за дві жовті картки. З 99-й хвилини гості почали грати у меншості і вже через 5 хвилин пропустили. Вінісіус продовжив простріл Асенсіо, а Бензема пробив у вільний кут. На останній хвилині забив вже сам Вінісіус, поставивши крапку у матчі.

• Реал — Атлетіко Мадрид 3:1 (Родріго, 79, Бензема, 104, Вінісіус, 120+2 — Мората, 19).

Результати матчів 1/4 фіналу Кубка Іспанії

Путівки у півфінал вибороли також «Атлетік», «Осасуна» та «Барселона». Так що цілком ймовірне протистояння «Реал» - «Барселона» ще до фіналу турніру.

• Осасуна — Севілья 2:1;
  • Валенсія — Атлетік 1:3;
  • Барселона — Реал Сосьєдад 1:0.

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу «Прометея» у матчі проти «Бурсаспора». Також ми повідомляли результати гонок на чемпіонаті Європи з біатлону.