Рашисти ракетними ударами знищили 15 нафтобаз в Україні

Читать на русском

Нинішня ситуація на ринку палива обумовлена декількома факторами

Читать на русском
Рашисти ракетними ударами знищили 15 нафтобаз в Україні

Нинішня ситуація на ринку палива обумовлена декількома факторами

Російські війська ракетними ударами знищили 15 нафтобаз в Україні. Очікується, що ситуація з дефіцитом палива на ринку покращиться із середини травня завдяки поставкам з Європи.

Про це повідомив голова комітету Верховної ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус, – передає Інформатор

«Близько 15 різних нафтобаз в Україні було знищено або пошкоджено внаслідок російських ракетних ударів, а це означає, що було знищено суттєві запаси палива, а також ускладнено зберігання нафтопродуктів», – сказав Герус.

Знищення нафтобаз він назвав одним з факторів створення дефіциту палива в Україні поряд із зупинкою внаслідок обстрілів Кременчуцького нафтопереробного заводу. За його словами, тимчасовий дефіцит пов'язаний з переорієнтацією всього ринку на постачання палива із Західної Європи за повної відсутності таких поставок з Росії та Білорусі, а також блокуванням державою-агресором постачання палива морським шляхом. 

«Ми очікуємо, що найближчим часом ринок переорієнтується і будуть більш ритмічними постачання з країн Європи», – зазначив Герус.

Він звернув увагу на питання щодо лібералізації цінового регулювання на ринку палива. Він нагадав, що уряд уже ухвалив деякі рішення у цьому напрямку.

«Можливо, буде потрібна подальша лібералізація, триває аналіз цього питання. Міністерство економіки та профільні відомства займаються цим питанням», – додав Герус.

Нагадаємо, рашисти знищили нафтопереробний завод у Кременчуці.

Крім того, у Рівненській області окупанти ракетою вдарили по нафтобазі.

Також Інформатор писав, як у Росії сприйняли пожежі на нафтобазах Брянська.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.