Головна
Україна
Події
09:39, 27 Червня
Информатор UA

Интро

У Маріуполі знайшли нове місце масової загибелі людей. Воно знаходиться у Лівобережному районі в одному з багатоквартирних будинків. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає Інформатор. "Нові сумні знахідки. При обстеженні будівель в Лівобережному районі в будинку, куди влучила авіабомба на перехресті проспекту Перемоги та бульвару Меотиди знайшли понад 100 тіл загиблих від бомбардування. Тіла досі під завалами. Вилучення і поховання окупанти не планують", - заявив Андрющенко. За його словами, зараз продовжується ексгумація. "В пріоритеті двори шкіл та дитячих садочків. Після ексгумації тут оборобляють ями від запаху. На вулицях і по дворах після ексгумацій оброблення не проводиться", - зазначивАндрющенко. Нагадаємо,рф змінила відповідального за війну проти України та проводить приховану мобілізацію. Крім того,у тимчасово окупованій Каховці загорівся автомобіль місцевої колаборантки. Такожписав, що росіяни будують в Енергодарі на полонених українцях. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Маріуполі в одному з будинків, куди влучила авіабомба, знайшли понад 100 тіл загиблих

Читать на русском
У Маріуполі в одному з будинків, куди влучила авіабомба, знайшли понад 100 тіл загиблих

Тіла загиблих мирних мешканців досі під завалами

У Маріуполі знайшли нове місце масової загибелі людей. Воно знаходиться у Лівобережному районі в одному з багатоквартирних будинків.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає Інформатор.

"Нові сумні знахідки. При обстеженні будівель в Лівобережному районі в будинку, куди влучила авіабомба на перехресті проспекту Перемоги та бульвару Меотиди знайшли понад 100 тіл загиблих від бомбардування. Тіла досі під завалами. Вилучення і поховання окупанти не планують", - заявив Андрющенко.

За його словами, зараз продовжується ексгумація.

"В пріоритеті двори шкіл та дитячих садочків. Після ексгумації тут оборобляють ями від запаху. На вулицях і по дворах після ексгумацій оброблення не проводиться", - зазначив Андрющенко.

Нагадаємо, рф змінила відповідального за війну проти України та проводить приховану мобілізацію. Крім того, у тимчасово окупованій Каховці загорівся автомобіль місцевої колаборантки.

Також Інформатор писав, що росіяни будують «бізнес» в Енергодарі на полонених українцях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.