Головна
Україна
17:35, 27 Червня
Информатор UA

Интро

Рятувальники вже почали боротьбу з вогнем та пошук людей, що вижили. Оновлено (17:58): ДСНС України повідомляє перші подробиці з місця трагедії. Наразі достеменно відомо про двох загиблих внаслідок російського удару. Ще 20 осіб травмовано, серед яких девятеро у важкому стані. Інформація про постраждалих буде уточнюватися, оскільки рятувальна операція триває. Пожежа розповсюдилася на 10 300 квадратних метрів. До гасіння вже залучено 115 осіб та 20 одиниць техніки ДСНС. Попередні дані: У Кременчуці, що в Полтавській області, пролунали вибухи. За наявними даними, ракетний удар прийшовся по одному з торговельних центрів. Росіяни вдарили саме туди, де під час тривоги переховувалися сотні людей. Невідомо, скільки жертв приніс із собою рускій мір цього разу. Місцеві мешканці, політики та телеграм-канали вже почали викладати перші кадри з місця трагедії. Мер міста Віталій Малецький зазначив наступні факти: Це місце на 100% не має відношення до військових дій. На великій відстані від нього немає жодних військових об Є загиблі та постраждалі. Деталей поки небагато, а більш конкретні дані поки розкрити неможливо. Пост щодо удару від росіян також опублікували і в телеграм-каналі Володимира Зеленського. У пості зазначається, що на момент влучання ракет всередині перебували понад тисяча цивільних. Кількість жертв поки дійсно важко навіть уявити. Жодної небезпеки для російської армії. Жодної стратегічної цінності. Лише намагання людей жити нормальним життям, що так злить окупантів, зазначається в публікації. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Росіяни вдарили ракетами по торговельному центру в Кременчуці, де були сотні людей. Перші деталі

Читать на русском
Росіяни вдарили ракетами по торговельному центру в Кременчуці, де були сотні людей. Перші деталі

Кількість жертв поки встановити неможливо

Рятувальники вже почали боротьбу з вогнем та пошук людей, що вижили. 

Оновлено (17:58): ДСНС України повідомляє перші подробиці з місця трагедії. Наразі достеменно відомо про двох загиблих внаслідок російського удару. Ще 20 осіб травмовано, серед яких дев’ятеро – у важкому стані. Інформація про постраждалих буде уточнюватися, оскільки рятувальна операція триває.

Пожежа розповсюдилася на 10 300 квадратних метрів. До гасіння вже залучено 115 осіб та 20 одиниць техніки ДСНС.

Попередні дані: У Кременчуці, що в Полтавській області, пролунали вибухи. За наявними даними, ракетний удар прийшовся по одному з торговельних центрів. Росіяни вдарили саме туди, де під час тривоги переховувалися сотні людей. Невідомо, скільки жертв приніс із собою «рускій мір» цього разу.  

Місцеві мешканці, політики та телеграм-канали вже почали викладати перші кадри з місця трагедії. Мер міста Віталій Малецький зазначив наступні факти: 

  • Це місце на 100% не має відношення до військових дій. На великій відстані від нього немає жодних військових об’єктів. 
  • Є загиблі та постраждалі.

Деталей поки небагато, а більш конкретні дані поки розкрити неможливо. 

Пост щодо удару від росіян також опублікували і в телеграм-каналі Володимира Зеленського. У пості зазначається, що на момент влучання ракет всередині перебували понад тисяча цивільних. Кількість жертв поки дійсно важко навіть уявити.  

«Жодної небезпеки для російської армії. Жодної стратегічної цінності. Лише намагання людей жити нормальним життям, що так злить окупантів», – зазначається в публікації. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.