Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Щоб не платити податки за зруйновану нерухомість, треба підтвердити факт руйнування через ДСНС або її територіальним органом
У вівторок, 11 квітня, Верховна Рада України у другому читанні підтримала законопроєкт №7632. Документ звільняє власників знищеного і пошкодженого майна від податку на нерухомість. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
Законопроєкт підтримав 281 народний депутат. Зазначається, що від податку звільнили всіх власників знищеної нерухомості, незалежно від того, чи територія, де знаходиться майно, включене до переліку тих, де ведуться (чи велися) бойові дії. Ключове з законопроєкту:
"Цим законопроєктом ми закріпили в Податковому кодексі норму, яка дозволяє не нараховувати та не сплачувати податок на нерухоме майно, яке відрізняється від земельної ділянки, починаючи з місяця, в якому об'єкт зруйновано. А сам факт руйнування має бути підтверджено актом огляду об'єкта, складеного ДСНС або її територіальним органом чи органом місцевого самоврядування... Ця норма є особливо нагальною в умовах війни, оскільки об'єкти нерухомості могли стати повністю або частково непридатним для використання, а підготовка документів для зміни податкових зобов'язань на такі об'єкти досить тривала", - додала голова партії "Слуга народу" та авторка законопроєкту Олена Шуляк.
17 березня президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт №7198 про компенсацію за житло, зруйноване та пошкоджене під час війни. За цей механізм Верховна Рада проголосувала ще у лютому. Так, право на компенсацію отримають українці, які є власниками зруйнованого чи пошкодженого майна через війну. Закон буде діяти протягом трьох років після припинення або скасування воєнного стану на території, де знаходилося житло. Детальніше про це можна дізнатися тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.