Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Однак це станеться лише якщо суд країни вирішить це зробити
Президент Бразилії Луїз Інасіо Лула да Сілва повідомив, що лише суд буде вирішувати чи треба арештовувати путіна, якщо той відвідає його країну. Він також зауважив, що Бразилія підписала Римський статут, який заснував МКС та країни якого мають виконувати рішення цієї установи.
Про це повідомляє бразильське видання UOL.
"Якщо Путін вирішить приєднатися до саміту наступного року, то рішення про можливий арешт має приймати судова влада, а не мій уряд", - сказав Лула.
Окрім того, Лула здивовано додав у відповіді на питання, що хоче знати, чому деякі країни не підписали Римський статут. Особливо він виділяє в цьому списку США. За його словами, це зробила Бразилія, але США та Росія чомусь не є його членами підписантами.
Луїс Інасіу Лула да Сілва на саміті G20 в Індії пообіцяв не арештовувати путіна у разі його візиту до країни. Ба більше, на наступний саміт G20 в Ріо-де-Жанейро в 2024 році він міг би спокійно приїхати в країну без жодних несподіванок для себе.
17 березня 2023 року Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента російської федерації володимира путіна за підозрою в депортації українських дітей до росії. Тепер путіна повинні заарештувати в кожній з країн-членів Римського статуту, однією з яких є Бразилія.
У березні Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт путіна та омбудсмена Марії Львової-Бєлової через незаконну депортацію українських дітей. Тепер усі країни, хто ратифікував Римський статут, мають заарештувати російського диктатора, якщо він відвідає їхні держави.
Президент рф не поїхав на саміт БРІКС до Південно-Африканської Республіки, де його повинні були заарештувати за рішенням МКС. Путін пропускає саміти не вперше. Він не відвідав останні два саміти G20 на Балі і в Нью-Делі. Він не відвідав й останній саміт в Індії. Тоді країну представляв голова МЗС росії Сергій Лавров.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.