Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За його словами, ця ідея нібито не мала нічого спільного з історією
Президент Росії Володимир Путін, який вважає, що українці і росіяни - це один народ, звинувачує Польщу в тому, що її національна еліта просувала ідею окремого українського народу від російського у XIX столітті.
Про це Путін написав у своїй статті «Про історичну єдність росіян і українців», - передає Інформатор .
Путін виправдав Валуєвський циркуляр 1863 року і Емський акт 1872 року , які обмежували видання літератури українською мовою тим, що польські національні еліти хотіли нібито використовувати «українське питання» в своїх інтересах.
На його думку, в Російській імперії тоді «йшов активний процес розвитку малоросійської культурної ідентичності в межах великої російської нації, що з'єднувала великоросів, малоросів і білорусів». Термін «Україна» в своїй статті він заперечує.
«У середовищі польської еліти і деякої частини малоросійської інтелігенції виникали і зміцнювалися уявлення про окремий від російського український народ.Історичного підґрунтя тут не було і не могло бути, тому висновки будувалися на самих різних вигадках. Аж до того, що українці нібито взагалі не слов'яни, або, навпаки, що українці - це справжні слов'яни, а російські, «московити» - ні. Подібні гіпотези стали все частіше використовувати в політичних цілях як інструмент суперництва між європейськими державами», - наводить Путін своє бачення історії в статті.
Він додав, що з кінця XIX століття австро-угорська влада нібито підхопила цю тему - на противагу як польському національному рухові, так і національним настроям в Галичині.
Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що якщо Путін вийде з-під впливу пропаганди,то лідерам України і РФ буде про що розмовляти. Поки в Кремлі гальмують кроки до зустрічі, тому як не хочуть обговорювати деокупацію українських територій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .