«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
Це про той момент після розставання, коли емоції обрушуються хвилями: спочатку любов, потім гнів, розчарування і, нарешті, ріжуча правда. Вас зрадили. Ви віддали своє серце не тій людині.
Ворог продовжує терор населення тимчасово окупованої частини України
президент рф виступив з промовою, у якій намагався знову збрехати про ситуацію на ЗАЕС. Проте під час заяви почав заперечувати сам собі і в підсумку власноруч підтвердив розміщення військової техніки на електростанції. Спроба спростувати доповідь організації від 6-го вересня перетворилася на її підтвердження.
Про це розповіли в Центрі протидії дезінформації у дайджесті головних злочинів та фейків росіян на тимчасово окупованих територіях України. Серед іншого, росіяни також знову заговорили про свій псевдореферендум, але вимушено знову його переносять. Водночас примусова мобілізація допомагає рашистам працевлаштовувати власних громадян.
Детально про злочини росіян на ТОТ:
Спільним фактором для діяльності росіян на всіх тимчасово окупованих частинах нашої країни є жорстка українофобна політика. За будь-яке українське слово, паспорт чи символ можуть відправити на «виховні» тортури. Ворог намагається швидко провести «зросійщення» територій, та створити ілюзію того, що місцеве населення підтримує рф. Зазвичай, це робиться просто методом усунення одних незгодних, аби інші незгодні мовчали.
Водночас росіяни активно використовують колаборантів, які добровільно пішли на співпрацю з ворогом. Їх ставлять на псевдокерівні пости, аби їхніми руками виконувати всю брудну роботу. Так окупанти намагаються звільнити себе від відповідальності, а всю провину спихнути на українців.
Раніше ми розповідали про те, як окупанти брешуть про готовність до опалювального сезону в Луганській області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.