Пушич прокоментував втрату очок у матчі з Вересом

Маріно Пушич прокоментував нічию Шахтаря з Вересом і не вважає втрату очок катастрофою

Пушич
Маріно Пушич спостерігає за діями своїх футболістів Фото: ФК Шахтар

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич прокоментував результат матчу з Вересом. У п’ятницю, 27 вересня, матч Верес – Шахтар закінчився з рахунком 1:1. Пушич великої трагедії у втраті очок не бачить, оскільки попереду ще довга дистанція.

Огляд матчу Верес - Шахтар

Шахтар не використав свої моменти

Матч 8-го туру Верес – Шахтар закінчився з несподіваним результатом. Чемпіон України не зміг здобути перемогу. Хоча за підсумками першого тайму нічия виглядала логічним результатом. За першу половину зустрічі команди на двох не завдали жодного удару у площину воріт.

Після перерви Шахтар значно додав. І на 64-й хвилині Судаков реалізував пенальті за фол проти Криськіва. Шахтар продовжував атакувати, але потім збавив темп. І на 81-й хвилині Кльоц зрівняв рахунок. Всі спроби Шахтаря вирвати перемогу успіху не мали. Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич вважає, що Шахтар заслуговував на перемогу, але підвела реалізація.

"Безумовно, ми створили вдосталь моментів, аби розраховувати на перемогу в цьому матчі. Гадаю, що ви, так само як і я, дивилися гру й мали нагоду побачити, що ми мали достатньо моментів, аби відзначитися вдруге та навіть забити більше голів, тому з точки зору якості гри і нашого атакувального потенціалу ми заслуговували на перемогу в сьогоднішньому матчі. Однак сталося так, як сталося. Що стосується першого тайму, то ми створили один-два хороші, якісні моменти, але до перерви нам бракувало, можливо, реалізації у завершальній стадії. А вже в другому таймі ми повністю змінили картину саме щодо якості гри", - сказав тренер.

Попереду ще довга дистанція

Наставник Шахтаря відмовився шукати винних. Втрату очок Пушич назвав неприємністю. Але попереду ще багато матчів і ситуацію можна виправити. Шансів на чемпіонство Шахтар не втратив.

"Я ніколи не оцінюю найкращого чи найгіршого гравця. Завжди все впирається у загальнокомандні зусилля, команда робить гравців індивідуально кращими.

Певна річ, втрата очок – це завжди неприємно. Але я увесь час наголошую на тому, що чемпіонат – це марафон на довгій дистанції: втрати очок завжди стаються, але чемпіонат триває і можливості будуть. Звісно, конкретно на початку сезону втрата очок є неприємною, як і в будь-який період, однак це ніяк не впливає на перебіг чемпіонської гонки як такої", - зазначив Маріно Пушич.

У турнірній таблиці УПЛ Шахтар посідає четверте місце. Наступний матч і чемпіонаті України підопічні Маріно Пушича проведуть 6 жовтня. Суперником стане ЛНЗ.

Пушич прокоментував втрату очок у матчі з Вересом 1

Турнірна таблиця УПЛ станом на ранок 28 вересня

10 простих правил, які треба знати про нову Лігу чемпіонів

UEFA радикально змінив формат турніру
Image
Україну в новій реальності представляє Шахтар

Раніше Інформатор повідомляв, що UEFA жорстко провчив Барселону за пропаганду нацизму в Лізі чемпіонів. Скандальний банер вболівальники вивісили на матчі з Монако. Барселона має заплатити штраф у розмірі 10 000 євро.

Також ми розповідали, що за інформацією ЗМІ Ліонель Мессі визначився з клубом, і якому закінчить кар’єру. Футболіст дограє контракт з Інтер Маямі і повернеться в Аргентину. Виступатиме Мессі за Ньюеллс Олд Бойз.