Головна
Україна
23:22, 22 Листопада
Информатор UA

Интро

В Україні підготовлено вже понад чотири тисячі "Пунктів незламності".  У випадку тривалих відключень світла люди зможуть завітати до них та отримати безкоштовні базові послуги, а саме інтернет, тепло, вода та інше. Про це  заяввив президент України Володимир Зеленський під час свого звернення, - передає Інформатор.Глава держави зазначив, у рамках нового проєкту підтримки людей,  по Україні підготовлено понад  чотири тисячі "пунктів незламності". "Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота "Пунктів незламності" – там усі базові послуги. Це електрика, мобільний звʼязок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно й цілодобово", – пояснив Зеленський. Президент додав, що такі пункти працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, а також при школах, будівлях ДСНС тощо. Крім того,  працює спеціальний сайт, на якому розміщено мапу таких пунктів по всій країні. На сайті та в усіх "Пунктах незламності" можна буде дізнатись, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин. "Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, враховуючи, які терористи воюють проти нашого народу і що вони намагаються зробити. Впевнений: допомагаючи один одному, всі ми разом зможемо пройти цю зиму", - додав президент. Енергетичний терор росіян  Енергетична система ще досі не може прийти в себе пісня масованого обстрілу інфраструктури 15 листопада. Росія запустила по Україні більше сотні ракет. Вибухи були майже в усіх регіонах. Зважаючи на це, в уряді попередили, що відключення світла можуть стати частішими й тривалішими. Проте фахівці практично цілодобово працюють над тим, щоб планові відключення світла тривали 1-2 години максимум. Проте ситуація може ще більше ускладнитися, якщо будуть наступні удари. Тож треба бути готовими до значних перерв в енергопостачанні та мати необхідний запас води, заряджені пристрої та павербанки. Нагадаємо, які прилади та на скільки треба вимкнути, щоб полегшити навантаження на енергетичну систему. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber.

«Пункти незламності»: в Україні створили новий проєкт підтримки населення

Читать на русском

Усі послуги будуть безкоштовними та цілодобовими

Читать на русском
«Пункти незламності»: в Україні   створили новий проєкт підтримки населення
Ілюстративне фото

Усі послуги будуть безкоштовними та цілодобовими

В Україні підготовлено вже понад чотири тисячі "Пунктів незламності".  У випадку тривалих відключень світла люди зможуть завітати до них та отримати безкоштовні базові послуги, а саме інтернет, тепло, вода та інше.

Про це  заяввив президент України Володимир Зеленський під час свого звернення, - передає Інформатор.Глава держави зазначив, у рамках нового проєкту підтримки людей,  по Україні підготовлено понад  чотири тисячі "пунктів незламності".

"Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота "Пунктів незламності" – там усі базові послуги. Це електрика, мобільний звʼязок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно й цілодобово", – пояснив Зеленський.

Президент додав, що такі пункти працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, а також при школах, будівлях ДСНС тощо. Крім того,  працює спеціальний сайт, на якому розміщено мапу таких пунктів по всій країні. На сайті та в усіх "Пунктах незламності" можна буде дізнатись, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.

"Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, враховуючи, які терористи воюють проти нашого народу і що вони намагаються зробити. Впевнений: допомагаючи один одному, всі ми разом зможемо пройти цю зиму", - додав президент.

Енергетичний терор росіян 

Енергетична система ще досі не може прийти в себе пісня масованого обстрілу інфраструктури 15 листопада. Росія запустила по Україні більше сотні ракет. Вибухи були майже в усіх регіонах. Зважаючи на це, в уряді попередили, що відключення світла можуть стати частішими й тривалішими. Проте фахівці практично цілодобово працюють над тим, щоб планові відключення світла тривали 1-2 години максимум.

Проте ситуація може ще більше ускладнитися, якщо будуть наступні удари. Тож треба бути готовими до значних перерв в енергопостачанні та мати необхідний запас води, заряджені пристрої та павербанки. Нагадаємо, які прилади та на скільки треба вимкнути, щоб полегшити навантаження на енергетичну систему.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.