Пункт пропуску «Нові Яриловичі» на кордоні з Білоруссю відновив роботу

Через пункт дозволений пропуск громадян та транспорту, зокрема вантажного

Пункт пропуску «Нові Яриловичі» на кордоні з Білоруссю відновив роботу

Пункт пропуску «Нові Яриловичі» відновив роботу. Через пункт дозволений пропуск громадян та транспорту, зокрема вантажного.

Про це повідомляє прес-служба прикордонного комітету Білорусі,- передає Інформатор .

Пункт пропуску відновив роботу сьогодні, 21 вересня, з 11:00. При цьому до 29 вересня продовжують діяти обмеження на в'їзд в Україну для іноземців.

У відомстві нагадали, що при перетині кордону слід враховувати, що Кабінетом Міністрів України з метою боротьби з поширенням коронавірусної інфекції введені обмеження на в'їзд до країни іноземних громадян та осіб без громадянства до 29 вересня.

Нагадаємо, з 16 вересня вказаний суміжний пункт пропуску був тимчасово закритий.

Крім того, уряд скасував дозвіл на в'їзд іноземцям до України з метою транзиту.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити