ПСВ, «Олімпіакос» і «Црвена Звезда» вийшли в третій відбірковий раунд Ліги чемпіонів

ПСВ виграв у «Галатасарая» обидва матчі із загальним рахунком 7: 2.

«Шериф» Юрія Вернидуба і в другому матчі обіграв «Алашкерт». Після виїзної поразки, «Црвена Звезда» в домашньому матчі не залишила шансів суперникові.

Про результати матчів другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор .

У середу, 28 липня, дев'ять пар команд провели матчі-відповіді другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів.

Розгромивши «Галатасарай» в першому матчі,«ПСВ» відправився до Туреччини з солідною перевагою у 4 голи. А на 38-й хвилині Мадуеке ще більше зміцнив перевагу клубу з Нідерландів. На 59-й хвилині Марко ван Гінкел провів у ворота «Галатасарая» другий м'яч.

На 74-й хвилині Боскалья залишив ПСВ в меншості, отримавши другу жовту картку. Скориставшись чисельною перевагою, «Галатасарай» на 84-й хвилині відіграв один м'яч. Однак на цьому успіхи турецького клубу закінчилися. Легко обігравши суперника за сумою двох матчів, ПСВ вийшов до третього відбірного раунду.

В одній з відносно рівних пар кваліфікації зустрілися данський «Мідтьюлланн» і шотландський «Селтік». Хід поєдинку в цілому нагадував матч цих команд тижневої давності.Перший тайм пройшов з невеликою перевагою «Селтіка», але практично без гольових моментів.

А на початку другого тайму «Селтік» відкрив рахунок. Після подачі з кутового м'яч відскочив за межі штрафної, і Уелш всадив ігровий снаряд у правий верхній кут.

На 61-й хвилині данці зрівняли рахунок. МАбілою проскочив між двома захисниками і головою замкнув передачу з лівого флангу. В основний час команди не забили, і матч продовжився в овертаймі.

На 4-й хвилині додаткового часу «Мідтьюлланн» вийшов вперед. Онідіка, відгукнувшись на простріл з правого флангу, з лінії воротарського пробив під поперечину. Гол виявився вирішальним. Данці отримали перепустку в наступну стадію Ліги чемпіонів, а «Селтік» продовжить виступи в турнірі рангом нижче.

«Црвена Звезда» несподівано програла перший матч з казахстанським «Кайратом». У матчі-відповіді Катай на 9-й хвилині ударом метрів з двадцяти п'яти в правий нижній кут зрівняв рахунок за сумою двох зустрічей. Через 11 хвилин Діон завершив швидку атаку сербської команди точним ударом тепер уже в лівий нижній кут. На досягнутому господарі поля не зупинилися, і на 42-й хвилині Катай зі штрафного пробив під дальню штангу. Примітно, що всі три м'ячі футболісти «Црвени Звєзди» забили ударами з-за меж штрафного.

На 4-й хвилині другого тайму Іванич увірвався в штрафну і рикошетом від поперечини відправив у ворота гостей четвертий м'яч. А на 56-й хвилині Фалько зробив рахунок 5: 0 на користь господарів поля. «Црвена Звезда» сповна помстилася за виїзне фіаско.

• Спарта (Чехія) - Рапід (Австрія) 2: 0, перший матч 1: 2;
  • Мідтьюлланн (Данія) - Селтік (Шотландія) 2: 1 (у дод. Час), перший матч 1: 1.

29 липня відбудуться матчі-відповіді кваліфікації Ліги конференцій, зокрема і «Ворскла» (Україна) - КуПС (Фінляндія). Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів кваліфікації Ліги чемпіонів і Ліги конференцій, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 28 липня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут