Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Натомість чиновник закликає надати українській армії більше озброєння
Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що вважає недоцільними будь-які заклики щодо мирних переговорів між Україною та російською федерацією, якщо вони нехтують суверенітетом нашої держави. Тих, хто пропонує сісти за стіл переговорів із росією на умовах поділу території України він називає «проросійськими миротворцями».
Натомість для швидшого досягнення миру він закликає надати більше зброї. Така заява була опублікована на офіційній сторінці політика у twiter. Свій коментар він переклав кількома мовами.
«Коли мета російського агресора залишається незмінною — знищення України, ініціативи мирного врегулювання, що звучать останнім часом ініціативи мирного врегулювання — не що інше, як проросійська миротворчість. Не треба нас постійно садити за стіл переговорів, дайте нам достатньо зброї. Зброя — найкращий посередник і єдиний зрозумілий для рф аргумент спілкування», — написав Данілов у своєму коментарі.
На тлі підготовки до українського контрнаступу почастішали випадки заяв політиків світового рівня, які пропонують посадити росію та Україну за стіл переговорів. Вони заявляють, що прагнуть уникнути ескалації, зокрема втягнення у війну інших країн чи застосування тактичної ядерної зброї. Зрозуміло, що такі переговори передбачають замороження збройного конфлікту на межі зіткнення та подальше утвердження російського колоніального режиму на підконтрольних територіях.
Зокрема президент Франції Емануель Макрон запропонував Китаю очолити переговорний процес. З «миротворчою» ініціативою виступив також президент Бразилії Лула да Сільва. Він заявив, що Сполучені Штати та європейські союзники мають припинити постачання зброї Україні, і тому, мовляв, це вони затягують війну.
«Якщо ви не укладаєте мир, ви сприяєте війні», — сказав президент Бразилії.
З подібними заявами виступив Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто. Він сказав, що потрібно посадити Україну та росію за стіл переговорів за посередництва Китаю. Наприкінці березня подібну заяву зробив очільник МЗС Угорщини Петер Сійярто. Він наголосив, що угорці наполягають на припиненні вогню в Україні, при тому пропонував ЄС, США та росії сісти за стіл переговорів без України.
Речник Міністерства закордонних справ Китаю Ван Веньбінь підтримав ідею «у найкоротші терміни відновити переговори між Україною та росією». А державний радник і міністр закордонних справ КНР Цінь Ган заявив, що Китай займає неупереджену позицію стосовно «кризи в Україні».
Нагадаємо, що Данілов прокоментував, коли і як відбудеться контрнаступ ЗСУ. Інформатор також писав про те, що радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що мирні ініціативи, які пропонують обговорити деякі країни, є по-суті, капітуляцією України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.