«Прометей» обіграв «Венецію» у матчі Єврокубку

Український клуб здобув п’яту перемогу

БК «Прометей» (Фото: euroleaguebasketball.net)

У розіграші Єврокубку сезону 2022/23 відбулись матчі дев’ятого туру. У поєдинку Групи А «Прометей» зустрівся з італійським клубом «Венеція». Вирішальною у матчі стала третя чверть.

У середу, 21 грудня, «Прометей» зіграв поєдинок 9-го туру розіграшу Єврокубку сезону 2022/23. Суперником українців стала італійська «Венеція». У групі з десяти команд італійці займали другу позицію турнірної таблиці, «Прометей» йшов п’ятим.

Перебіг поєдинку

Рахунок дальнім кидком відкрили італійці на початку другої хвилини зустрічі. «Прометей» відігрався, але потім відпустив суперника на дев’ять очок. «Прометей» почав потроху скорочувати відставання, однак першу чверть все одно програв. На другій хвилині другої чверті різниця скоротилась до трьох очок. Деякий час команди не могли результативно завершити свої атаки, аж поки Фрімен не закинув у кільце «Прометея». Різниця на користь «Венеції» знову почала зростати. Втім «Прометей» зміг нав’язати боротьбу і на перерву команди пішли за рахунку 36:30.

Друга половина матчу розпочалась з результативного кидка гравця «Прометея» Балвіна. Згодом Агада скоротив відставання українського клубу до мінімуму. На 4-й хвилині Агада вивів «Прометей» вперед, а Стефенс та Кеннеді збільшили перевагу українського клубу до шести балів. Після тридцяти хвилин ігрового часу «Прометей» вигравав 54:49.

На початку заключної десятихвилинки «Венеція» скоротила різницю до двох очок. «Прометей» вдало відіграв у обороні та результативно завершив контратаки. У середині четвертої чверті українська команда вела +5. «Прометей» зміг втримати перевагу і здобув дуже важливу перемогу.

• Венеція — Прометей 71:75 (19:14; 17:16; 13:24; 22:21).

Після дев’яти матчів «Прометей» посідає четверте місце у Групі А. До наступного етапу змагань пройде по вісім команд з кожної групи.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг фіналу ЧС-2022. Також ми повідомляли про розвиток подій у матчі за третє місце чемпіонату світу в Катарі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна  тут.