«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
– Щоразу, коли я слухаю цей трек, я усміхаюся, а в моїй голові лише одна думка: Я точно все зможу! І я хочу, щоб кожна дівчина, яка почує цю пісню, теж відчула це. Щоб усміхалася. І робила це якнайчастіше, – прокоментувала Трінчер.
Представники банку дають відповідь
На сайті відгуків про роботу банків клієнт, що знаходиться за кордоном, поскаржився, що ПриватБанк заблокував його рахунок. Представники банку порадили клієнту звернутись за допомогою в онлайн-чат.
“На початку війни я виїхав з України. Мені 84 роки. Мій рахунок в Приват Банку був доступний, я оплачував квитки і навіть зміг переказати гроші на рахунок ЗСУ, що тільки відкрився в Нацбанку. Війна тривала, я довго не заходив в Приват 24, а коли спробував — потрібна повторна авторизація! Після довгих розмов, переписки і теж «авторизації» таки ввімкнув роумінг мого банківського телефону. А Приват Банк його заблокував і робить вигляд, що турбується про безпеку моїх грошей. У мене є вагомі підстави думати, що ПБ просто хоче посидіти на них, як той Кощей. Моїми грошима буде користуватись ЗСУ, а не ПБ”, - написав Олександр Калениченко.
Представник ПриватБанку у відповідь нагадав, що доступ в аккаунт надається за логіном, який є фінансовим номером, та паролем від акаунту клієнта. Тож отримати доступ до акаунту можна з використанням фінансового номеру можна навіть в описаному випадку. Якщо при самостійному вході в акаунт виникають труднощі, за зверненням в онлайн чат на сайті фахівці можуть ідентифікувати клієнта в безпечній сесії та допомогти з відновленням доступу чи зміною фінансового номеру за необхідності.
Раніше Інформатор повідомляв, що ПриватБанк пропонує виграти 2000 гривень.