У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
За рік було багато стихійних катастроф, викликаних зміною клімату
Природні катаклізми у 2020 році завдали шкоди світові на 150 млрд доларів. Але ця сума лише застрахованого майна, реальний же розмір втрат значно вище.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу благодійної організації сhristian Aid .
Christian Aid підвела підсумки втрат від стихійних лих, викликаних зміною клімату.
Згідно з доповіддю організації, фінансові втрати від природних катаклізмів (ураганів, посух, повеней та ін.) цього року досягли 150 мільярдів доларів. Але це сума тільки застрахованих втрат, реальний же розмір втраченого майна значно вища. У доповіді перерахували 15 найбільш руйнівних лих цього року, при цьому дев'ять з них завдали шкоди не менше, ніж на 5 мільярдів доларів.
Серед них Storm Ciara, який обрушився на Великобританію, Ірландію і інші європейські країни в лютому, він коштував 2,7 мільярда доларів, і забрав життя 14 людей.
Крім того, в доповіді йдеться про те, що фінансова оцінка збитку не завжди прямо відображає ступінь втрат, тому як вартість майна в розвинених країнах помітно вища, ніж в бідних.
Так, наприклад, незвично тривалий сезон дощів в Азії призвів до повеней в Індії, Китаї і Пакистані. Але якщо в Китаї фінансові втрати оцінюються у $ 32 млрд, то в Індії - всього у $ 10 млрд, а в Пакистані - і зовсім у $ 1,5 млрд. При цьому кількість загиблих в Індії майже в десять разів перевищує людські втрати в Китаї.
В цілому, від катаклізмів у 2020 році загинуло близько 3,5 тис. осіб, ще приблизно 13,5 млн були змушені покинути свої будинки.
Нагадаємо, журнал Time назвав 2020 рік найгіршим в історії людства.Кінокритик Стефані Захарек порівняла цей рік з фільмом, який би глядачі захотіли вимкнути вже на 20-й хвилині.
Також Інформатор писав, що Всесвітня метеорологічна організація ООН прогнозує, що 2020 рік стане одним з трьох найспекотніших років в історії.Незважаючи на те, що в світі запроваджені карантинні обмеження, концентрація парникових газів зростає.