"Приїдуть до нас за ріпою" - путін розповів, як голодують європейці

Російський диктатор придумав міф про нещасну Європу, яка бідує без російських добрив і не має що їсти

путін
Кремлівський дід розмріявся про голод на Заході/Фото: Mind

Президент російської федерації володимир путін розповів своїм задурманеним пропагандою громадянам "казку про ріпку" власного авторства. Він заявив, що люди у Європі потерпають від голоду.  Замість помідорів вони вимушені їсти ріпу. Але скоро й ріпи не буде. І вони проситимуть їжу в росії. 

Про це путін розмріявся у своїй промові у четвер, 16 березня, під час з'їзду російських промисловців та підприємців.

За його словами, на Заході закінчились російські добрива. А оскільки своїх  добрив Європа, за версією путіна, не має, то настала страшна криза з овочами. І тепер у країнах ЄС замість помідорів чи свіжих листів салату люди змушені їсти ріпу. Яка, за його прогнозами, теж скоро закінчиться. І тоді весь світ стоятиме у черзі із протягненою рукою та проситиме ріпу в росії. 

"Зарубіжні аналітики пророкували нам депресію та спад споживчого сектору. Обіцяли порожні полиці магазинів, масовий дефіцит товарів, провал сектору послуг. Проте західні країни самі на повну зіткнулися з такими ж проблемами. Дійшло до того, що їхні керівники пропонують своїм громадянам замість салату та помідорів перейти на ріпу. Але й за ріпою, напевно, до нас доведеться їхати", – сказав він.

З боку путіна виглядає досить необачно говорити такі речі перед бізнесменами, які бувають за кордоном, все бачать, а до того ж добре знають фінансову ситуацію в рф та вміють рахувати прибутки й збитки. Проте, вони аплодували стоячи, коли він завершив нести свою маячню. 

А білок вже всіх з'їли? 

Нещодавно схожі нісенітниці розповідала з телеекрана кремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва. Вона плела про страшний голод у Великій Британії. Мовляв, у центрі столиці, в Лондоні, люди виловлюють білочок, обдирають з них хутро та запікають. Бо іншої їжі у них немає. А от у росії все добре, все є. Це вам не голодна-холодна Європа. 

Нагадаємо, російські добрива не підпадають під санкції ЄС. Причиною є те, що нестачу добрив у світі ООН вважає ключовим ризиком для доступнох продуктів у 2023 році. Більшість країн в отриманні добрив покладаються на невелику кількість держав-виробників, зокрема Росію та її фактичних союзників – Білорусь і Китай. При цьому експорт добрив з Росії є обмеженим. І вона зазнає збитків на цій торгівлі. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube