Головна
Україна
Політика
18:27, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь в терміновому засіданні глав МЗС держав Євросоюзу, яке відбулося ввечері 21 вересня в Нью-Йорку. Вінзакликав дати Україні більше зброї та ввести жорсткіші санкції проти рф на тлі путінської мобілізації. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу МЗС. Темою засідання стали наміри рф організувати псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України та оголошення кремлем планів мобілізувати 300 тисяч росіян для продовження війни проти України. Глава МЗС України наголосив, що будь-які псевдореферендуми є нікчемними. Він також назвав рішення президента РФ про часткову мобілізацію резервістів актом відчаю на тлі поразок російської армії на полі бою. "Слова занепокоєння з боку ЄС не зупинять 300 тисяч мобілізованих російських солдат, яких путін планує залучити на війну проти України. Їх зупинить українська армія та західна зброя. Нещодавно ми довели, що ця комбінація працює", - наголосив Кулеба. Міністр закликав ЄС "терміново вжити рішучих заходів у відповідь на нову ескалацію з боку росії та надіслати Україні більше зброї та ухвалити нові жорсткі санкції проти рф". Часткова мобілізація у рф Вранці 21 вересня російський диктатор путін виступив з офіційною заявою іоголосив часткову мобілізацію на росії. Він також підтримав проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї. Міністр "оборони" рф шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в рф планують приблизно 300 тисяч росіян. Водночасвін одразу заявив, що в Україні через вторгнення загинуло навіть менше 6 тисяч росіян. Чого ж тоді їм знадобилося добирати ще 300 тисяч якось не уточнив. Також ми розповідали про те, чи допоможе путіну мобілізаціяпереломити хід війни в Україні та знову спробувати взяти Київ Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Кулеба закликав дати Україні більше зброї та ввести жорсткіші санкції проти рф на тлі путінської мобілізації

Читать на русском
Кулеба закликав дати Україні більше зброї та ввести жорсткіші санкції проти рф на тлі путінської мобілізації

Він також наголосив, що будь-які псевдореферендуми є нікчемними

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь в терміновому засіданні глав МЗС держав Євросоюзу, яке відбулося ввечері 21 вересня в Нью-Йорку. Він закликав дати Україні більше зброї та ввести жорсткіші санкції проти рф на тлі путінської мобілізації

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу МЗС.

Темою засідання стали наміри рф організувати псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України та оголошення кремлем планів мобілізувати 300 тисяч росіян для продовження війни проти України.

Глава МЗС України наголосив, що будь-які псевдореферендуми є нікчемними.

Він також назвав рішення президента РФ про часткову мобілізацію резервістів актом відчаю на тлі поразок російської армії на полі бою. 

"Слова занепокоєння з боку ЄС не зупинять 300 тисяч мобілізованих російських солдат, яких путін планує залучити на війну проти України. Їх зупинить українська армія та західна зброя. Нещодавно ми довели, що ця комбінація працює", - наголосив Кулеба.

Міністр закликав ЄС "терміново вжити рішучих заходів у відповідь на нову ескалацію з боку росії та надіслати Україні більше зброї та ухвалити нові жорсткі санкції проти рф".

Часткова мобілізація у рф

Вранці 21 вересня російський диктатор путін виступив з офіційною заявою і оголосив часткову мобілізацію на росії. Він також підтримав проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї

Міністр "оборони" рф шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в рф планують приблизно 300 тисяч росіян. Водночас він одразу заявив, що в Україні через вторгнення загинуло навіть менше 6 тисяч росіян. Чого ж тоді їм знадобилося добирати ще 300 тисяч – якось не уточнив. 

Також ми розповідали про те, чи допоможе путіну мобілізація переломити хід війни в Україні та знову спробувати взяти Київ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.