Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Як пояснив Ігнат, не можна оприлюднювати відео, де видно локацію розміщення систем ППО
ЗМІ Великобританії, а саме агенція новин Reuters та таблоїд The Sun, показали у мережі кадри роботи ППО у Києві 25 листопада. На це вже відреагували у Повітряних силах ЗСУ. За їх даними, відео і фото не містили "чутливої інформації".
Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону. Він зазначив, що особисто переглянув відео і не бачить там "нічого такого".
"Я бачив відео, там немає нічого такого, що могло б викликати занепокоєння. Робота ППО показується, і командувач Повітряних сил у себе у Telegram-каналі інколи дякує нашим захисникам і показує відео... Тому претензій немає", - заявив Ігнат.
Telegram oembed: https://t.me/u_now/119196
Він також наголосив, що є заборона публікувати фото і відео роботи ППО. Але тільки те, де видно локацію розміщення систем протиповітряної оборони.
"Чутлива інформація - це коли видно місце пуску зенітної ракети. Противник може це ж саме відео мати з кількох точок, і на перехресті цих точок можна безпомилково визначити, звідки саме здійснювався пуск", - пояснив речник.
Нагадаємо, що 25 листопада, британські ЗМІ Reuters та The Sun опублікували відео з нічною роботою ППО у Києві. На кадрах чітко видно як моменти зі збиттям ворожих БпЛА, так і локації, звідки ведеться ураження.
Це вже не перший таки випадок. Адже раніше у вересні Reuters вже викладало зйомку роботи ППО в Києві. Зазначимо, що Повітряні сили України після того випадку наголосили, що агентство буде перевірено відповідними службами.
У ніч на 25 листопада росіяни запустили рекордну кількість БПЛА типу "Шахед" по Києву. Українські військові зафіксували близько 75 "Шахедів", які летіли Україною. Сили ППО збили майже всі дрони-камікадзе в повітряному просторі одразу шести областей країни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.