Головна
Україна
16:10, 23 Листопада
Информатор UA

Интро

В середу, 23 листопада, російські загарбники знову нанесли масований ракетний удар по Україні. Секретар РНБО Олексій Данілов відреагував на обстріли. Він заявив, що вони не наблизили Україну до переговорів з рф, а якраз навпаки. "Диктуємо по складах. Ні ваші ракети. Ні ваші «шахіди». Ні ваші обстріли пологових будинків ані на міліметр, ані на крок не наблизять ваше бажання про перемовини. Лише єдине бажання – нищити рашистську потвору. З країною-терористом – перемовини тільки через приціл Сил оборони", - заявив Данілов. Все, що відомо про атаку 23 листопада ми писали тут. Відомо, що в Києві є 9 постраждалих. Також в Україні екстрено відключили енергоблоки двох АЕС.

"Переговори тільки через приціл ЗСУ": секретар РНБО Данілов відреагував на ракетну атаку по Україні

Читать на русском

росія - країна-терорист

Читать на русском
"Переговори тільки через приціл ЗСУ": секретар РНБО Данілов відреагував на ракетну атаку по Україні
Олексій Данілов

росія - країна-терорист

В середу, 23 листопада, російські загарбники знову нанесли масований ракетний удар по Україні. Секретар РНБО Олексій Данілов відреагував на обстріли. Він заявив, що вони не наблизили Україну до переговорів з рф, а якраз навпаки.

"Диктуємо по складах. Ні ваші ракети. Ні ваші «шахіди». Ні ваші обстріли пологових будинків ані на міліметр, ані на крок не наблизять ваше бажання про перемовини. Лише єдине бажання – нищити рашистську потвору. З країною-терористом – перемовини тільки через приціл Сил оборони", - заявив Данілов.

Все, що відомо про атаку 23 листопада ми писали тут. Відомо, що в Києві є 9 постраждалих. Також в Україні екстрено відключили енергоблоки двох АЕС.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.