"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
При цьому в ЄС привітали прогрес України у виконанні Угоди про асоціацію з ЄС
Європейський парламент проголосував за резолюцію, в якій привітав прогрес України у виконанні Угоди про асоціацію з ЄС, але висловив стурбованість з приводу невдач в боротьбі з корупцією і постійним олігархічним впливом.
Текст був прийнятий 526 голосами за, 79 проти, при 71 утримався, - передає Інформатор з посиланням на прес-службу Європарламенту .
«У звіті про оцінку стану виконання Угоди про асоціацію ЄС з Україною, ухваленому у четвер, Парламент вітає досягнення України у виконанні зобов'язань за цією Угодою, зокрема, в галузі сільського господарства, енергетики, банківського сектору, реформ децентралізації, цифрової економіки, навколишнього середовища і виборчих процедур», - йдеться в заяві прес-служби ЕП.
В той же час в звіті говориться про необхідність провести ряд реформ. Зокрема, вказується на судову владу як одну з найменш надійних установ в Україні.
У Європарламенті також критикують спроби політичного тиску з боку української влади на незалежні економічні інститути і виконавчі органи, такі, як Національний банк України.
«Депутати Європарламенту також глибоко стурбовані тим, що, ймовірно, зацікавлені особи намагаються підірвати досягнення країни в боротьбі з корупцією та спільних демократичних реформах. Деякі українські олігархи, зокрема, намагаються повернути собі політичну владу, що послабило більшість у Верховній Раді, орієнтовану на реформи», - йдеться в заяві.
Європарламент також повторив свою непохитну прихильність незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах і підтримку міжнародно скоординованих санкцій проти уряду Росії.
У МЗС України вже відреагували на резолюцію Європарламенту.
«Українська сторона уважно врахує рекомендації про необхідність завершення початих реформ, зокрема в сферах верховенства права, належного управління та боротьби з корупцією», - йдеться в повідомленні прес-служби відомства.
Також Інформатор писав, що Європарламент вимагає згорнути «Північний потік-2» через арешт Навального.