RU
Головна
Україна
Події
12:27, 30 Серпня
Информатор UA

Интро

Дванадцятираундовий поєдинок за звання чемпіона світу за версією WBC і WBO закінчився поразкою українського боксера.Бій пройшов на арені MGM Grand в Неваді (Лас-Вегас, США) повідомляє Інформатор .У неділю, 30 серпня, у Лас-Вегасі відбувся поєдинок за звання чемпіона світу в першій напівсередній вазі (до 63,5 кілограма) за версіями WBC і WBO. Чинний чемпіон світу Хосе Рамірес зустрівся з претендентом на чемпіонські пояси українським боксером Віктором Постолом. Цей поєдинок ще взимку планували провести в Китаї, але через поширення COVID-19, його спочатку перенесли до США, а потім і зовсім відклали на невизначений термін.Віктор Постол, після перемоги над аргентинцем Лукасом Матіссе 3 жовтня 2015 року, вже володів поясами WBC і WBO, але поступився їми американському боксерові Теренсові Кроуфорду. Хосе Рамірес пояс WBC виграв в бою з Аміром Імамом, а потім тричі його захистив. Пояс WBO американському спортсменові мексиканського походження дістався в бою з Морісом Хукером в липні минулого року.Поєдинок тривав усі передбачені 12 раундів. Рамірес намагався притиснути Постола до канатів, на що український боксер відповідав джебами, намагаючись розірвати дистанцію. Ближче до кінця поєдинку Постол все частіше почав входити в клінч, намагаючись зв'язати суперника. В результаті двоє суддів віддали перевагу американцеві, а один зафіксував нічию. Пояси WBC та WBO залишилися у ще не переможеного на професійному рингу Хосе Раміреса.Раніше ми повідомляли про результатах матчів першого відбіркового раунду Ліги Європи .

Постол програв Раміресові в чемпіонському бою

Читать на русском
Постол програв Раміресові в чемпіонському бою

Дванадцятираундовий поєдинок за звання чемпіона світу за версією WBC і WBO закінчився поразкою українського боксера.

Дванадцятираундовий поєдинок за звання чемпіона світу за версією WBC і WBO закінчився поразкою українського боксера.

Бій пройшов на арені MGM Grand в Неваді (Лас-Вегас, США) повідомляє Інформатор .

У неділю, 30 серпня, у Лас-Вегасі відбувся поєдинок за звання чемпіона світу в першій напівсередній вазі (до 63,5 кілограма) за версіями WBC і WBO. Чинний чемпіон світу Хосе Рамірес зустрівся з претендентом на чемпіонські пояси українським боксером Віктором Постолом. Цей поєдинок ще взимку планували провести в Китаї, але через поширення COVID-19, його спочатку перенесли до США, а потім і зовсім відклали на невизначений термін.

Віктор Постол, після перемоги над аргентинцем Лукасом Матіссе 3 жовтня 2015 року, вже володів поясами WBC і WBO, але поступився їми американському боксерові Теренсові Кроуфорду. Хосе Рамірес пояс WBC виграв в бою з Аміром Імамом, а потім тричі його захистив. Пояс WBO американському спортсменові мексиканського походження дістався в бою з Морісом Хукером в липні минулого року.

Поєдинок тривав усі передбачені 12 раундів. Рамірес намагався притиснути Постола до канатів, на що український боксер відповідав джебами, намагаючись розірвати дистанцію. Ближче до кінця поєдинку Постол все частіше почав входити в клінч, намагаючись зв'язати суперника. В результаті двоє суддів віддали перевагу американцеві, а один зафіксував нічию. Пояси WBC та WBO залишилися у ще не переможеного на професійному рингу Хосе Раміреса.

Раніше ми повідомляли про результатах матчів першого відбіркового раунду Ліги Європи .

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.