Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Якщо повістка заповнена неправильно, у ній є помилки - то від такого документа можна відмовитись
В Україні триває мобілізація, а в окремих областях її навіть посилюють. Втім не у всіх випадках повістки до ТЦК слід негайно брати. Слід перевірити, чи всі дані у документі заповнені вірно, а також й те, чи відповідає повістка встановленим вимогам.
Коли від повісток про виклик до ТЦК можна відмовитись розповів юрист Сергій Савинський.
За його словами, чоловікам слід ретельно перевіряти свої дані у повістці, а також й те, чи вона оформлена правильно.
Необхідно враховувати стандарти при складанні повістки, адже документ має відповідати встановленим вимогам. Нові правила щодо ведення військового обліку, затверджені Кабінетом Міністрів України у грудні 2022 року, включають перегляд форми повістки.
Відтак, повістка може надаватися виключно у письмовому вигляді, і лише в конкретній особі, яка має військовий обов'язок. У повістці має бути прописаний обов'язок особи з'явитися у ТЦК.
При складанні повістки обов'язково вказати повне прізвище, ім'я та по батькові особи, на ім'я якої цей документ виписується. Також слід вказати адресу проживання цієї особи. Ці вимоги є обов'язковими, а от паспортні дані у повістці не є необхідними зараз.
Якщо у повістці присутні помилки, за словами юриста Савинського, від такого документа можна відмовитись. При цьому жодного штрафу за це не передбачено.
До помилок у повістці можна віднести такі моменти:
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, до якого терміну потрібно з'явитися у військкомат після отримання повістки.
Також ми писали, якими будуть повістки з 1 серпня 2023 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber