Поразка Шахтаря, шоу Челсі та МС і виклик Усика: головне 12 листопада

Команди Почеттіно та Гвардіоли видали щось дивовижне, а Усик шукає супротивника серед бійців ММА

Усик Челсі Манчестер Сіті
Челсі та МС забили 8 голів на двох, а наш чемпіон кинув виклик скандальному Конору Макгрегору

Вболівальники київського Динамо з нетерпінням чекали на дебют Олександр Шовковського на посту головного тренера. І їх сподівання справдилися. Але крім футболу, добрі новини прийшли і від наших тенісисток.

Інформатор підбиває підсумки насиченого подіями 12 листопада.

Гольова злива

В АПЛ справжнє шоу влаштували Челсі та Манчестер Сіті. Неймовірний за драматургією матч завершився з рахунком 4:4. Слід відзначити Михайла Мудрика, який вийшов на поле на 64 хвилині та розпочав атаку, яка принесла для "аристократів" третій гол у ворота містян.

Найдорожчі збірні Європи

Інформатор провів невеличкі підрахунки та зробив рейтинг найдорожчих футбольних збірних континенту. Україна займає не найгірше місце...

Макгрегоре, виходь битися!

Український чемпіон світу за версіями WBA, WBO, IBO и IBF у надважкій вазі Олександр Усик, який чекає поки Ф'юрі оговтається після боя з Нганну, може вийти в ринг проти Конора Макгрегора.

Штаб Пушича

Новий тренер Шахтаря Маріно Пушич продовжує комплектувати власний штаб. До команди доєднався Рул Тамбер, бельгійський спеціаліст з фізичної підготовки.

Два удари і ганьба

Російський боєць UFC Сергій Павлович без шансів програв бій за пояс тимчасового чемпіона у важкій вазі. На турнірі UFC 295 англієць Том Аспіналл просто знищив його двома ударами за 69 секунд.

Динамо в плюсі, Шахтар в мінусі

Столичне Динамо перемогло у гостях лідера чемпіонату Кривбас з рахунком 0:2, а от Шахтар неприємно здивував. Команда Пушича без варіантів програла СК-Дніпро-1 з рахунком 1:3.

Нідерландський бар'єр взято!

Жіноча збірна України перемогла Нідерланди у тенісному Кубку Біллі Джин Кінг (це найпрестижніший командний турнір для жінок - ред.). За підсумками чотирьох матчів українки перемогли з рахунком 3:1.

Фантастичний гол у ворота Наполі

Віктор Коваленко неймовірним ударом приніс перемогу Емполі в матчі серії А проти чинного чемпіона Італії.