Перша перемога СаШо: Кривбас в меншості поступився Динамо

Кияни зробили результат в перші 30 хвилин матчу

Динамо скористалося помилками господарів
Ванат став головним героєм матчу

У неділю, 12 листопада, в рамках 14 туру УПЛ Кривбас приймав Динамо. Лідер чемпіонату поступився киянам, які завдяки цій перемозі піднялися на 8-ме місце.

Динамо зробило заявку на перемогу ще в перші 12 хвилин, а головним героєм киян став нападник Владислав Ванат. Саме він на 8-й хвилині поцілив у кут воріт Кліщука. А потім на 12-й хвилині саме на Ванаті сфолив Бескоровайний - арбітр оцінив це порушення у червону картку.

На 27-й хвилині Олександр Караваєв подвоїв перевагу своєї команди. Він зміг оббігти Рябова і потужно пробити по воротах. Саме за рахунку 0:2 команди пішли на перерву. Слід зазначити, що в обох голах Динамо не кращим чином зіграли криворіжці.

В другому таймі, як і в першому, обидві команди створювали моменти. Хоча Кривбасу було складніше в меншості долати непогано вибудовану оборону Динамо. Власне, найгостріші моменти в другій половині матчу мали саме гості - зокрема, Караваєв мав чудову можливість оформити дубль, але Кліщук зіграв надійно. Так само він виручив і на останніх секундах, коли впорався зі складним ударом Кабаєва.

У підсумку - Динамо обіграло Кривбас. А криворіжці через цю поразку ризикують опинитися на третьому місці (хоча починали тур лідерами УПЛ).

Додамо лише, що це перша перемога нового в.о. головного тренера Олександра Шовковського, який очолив Динамо після відставки Луческу.

• Кривбас - Динамо - 0:2 (0:2, 0:0)
    Голи: Ванат, 8; Караваєв, 27.
    Вилучення: Бескоровайний, 12.

Кривбас через цю поразку втратив першу позицію в чемпіонаті - команда Вернидуба пропустила вперед Полісся. А після матчу Дніпра-1 Кривбас може опинитися і на третій сходинці.

Динамо ж, попри перемогу, лишається на восьмому місці. При цьому у киян досі є достатньо "запасних" матчів, щоб ще значно покращити своє турнірне становище.