Як Лунін допоміг Реалу знищити кажанів на Сантьяго Бернабеу

Роман Яремчук отримав 20 хвилин, щоб проявити себе

Анчелотті був задоволений грою команди. Фото: Gettyimages.com
Лунін кілька разів врятував команду на старті гри. Фото: Gettyimages.com

Андрій Лунін знову вийшов у складі Реала та допоміг йому розгромити Валенсію (прізвисько команди Los murciélagos - кажани). Таким чином український воротар долучився до інших українських легіонерів, які теж запалювали в топ-лігах Європи в суботу.

Лунін чудово себе проявив, вперше вступивши в гру вже на 10-й хвилині. Нападник Валенсії Уго Дуро пробивав з меж воротарського, але українець зреагував. Буквально за кілька хвилин Дуро мав ще один шанс відзначитися - але вихід сам на сам йому завадив реалізувати наш воротар.

Все це відбувалося вже за рахунку 1:0 на користь Реала. Більше в першому таймі Андрій сейвів не робив, хоча кілька небезпечних моментів біля воріт "вершкових" все ж виникали.

В другому таймі Валенсія остаточно розвалилася і пропустила ще тричі. Натомість моментів біля воріт Луніна майже не було. Втім, Уго Дуро вже на 88-й хвилині зміг таки пробити українця - з кількох метрів він випередив захисників Реала, а Андрій врятувати команду не зміг. Після цього український кіпер встиг зробити і третій сейв в матчі.

Попри все це Лунін отримав найнижчу оцінку серед гравців Реала за цей матч серед гравців стартового складу - 6,8 від портала WhoScored. Хоча, варто відзначити, таку саму оцінку отримали і центральні захисники "вершкових" у цій грі - Алаба та Начо.

Анчелотті дав високу оцінку грі Реала

Головний тренер мадридців Карло Анчелотті після матчу був у захваті від гри своєї команди. Незначну критику від нього команда отримала лише за стартові 15 хвилин.

"Це був наш найкращий матч. Валенсія не показала свій найкращий рівень через те, що ми провели дуже хороший матч. У перші 15 хвилин ми могли б захищатися трохи краще, але в іншому гра вийшла ідеальною.

В останніх трьох матчах ми грали дуже добре. Нам не вистачило деякої удачі в матчі з Райо Вальєкано, але у двох інших іграх ми були повноцінною, якісною, сильною, цілеспрямованою командою", - заявив італійський спеціаліст.

Як справи у Яремчука?

Український нападник, який грає у складі Валенсії, з'явився на полі на 70-й хвилині. Роман замінив Пепелу. Але за 20 хвилин у грі українець не зміг створити небезпеки біля воріт Реала і знову розчинився на полі.

Зараз у Яремчука нуль результативних дій за Валенсію вже в семи матчах. Статистичний портал WhoScored оцінив гру українця у 6,0 балів.