Поразка чемпіона та форвард-воротар: огляд 8-го туру Серії А

Наполі програв вдруге в сезоні та посідає 5 місце

Серія А Осімген
Осімген засмучений поразкою Наполі, Жиру рятує Мілан Фото: Gettyimages.com

У Серії А 6, 7 і 8 жовтня відбулись поєдинки восьмого туру. Інтер втратив очки та поступився лідерством Мілану. Лаціо втримав перемогу над Аталантою. А Ювентус переміг в туринському дербі.

Інформатор підбиває підсумки напруженого та цікавого туру.

Емполі - Удінезе 0:0

Відкривав ігрову програму восьмого туру поєдинок Емполі проти Удінезе. Матч закінчився нульовою нічиєю. Віктор Коваленко розпочав матч у запасі Емполі і вийшов на заміну на 81-й хвилині. Для Удінезе ця нічия стала вже п’ятою у восьми матчах.

• Емполі — Удінезе 0:0.

Огляд матчу Емполі — Удінезе

Лечче - Сассуоло 1:1

Другий матч першого дня ігрової програми восьмого туру також закінчився з нічийним результатом. На гол Берарді з пенальті Лечче на початку другого тайму відповів влучним ударом Крстовича.

• Лечче — Сассуоло 1:1;
    Голи: Крстович, 48 — Берарді, 22 (пен.).

Огляд матчу Лечче — Сассуоло

Інтер - Болонья 2:2

Інтер дуже швидко забезпечив собі комфортну перевагу. Ачербі на 11-й і Лаутаро Мартінес на 13-й хвилинах зробили рахунок 2:0 на користь господарів. Але перевагу міланці не втримли. Болонья відігралась, та довела свою серію без поразок до семи матчів.

• Інтер — Болонья 2:2;
    Голи: Ачербі, 11, Мартінес, 13 — Орсоліні, 19 (пен.), Зіркзе, 52.

Огляд матчу Інтер — Болонья

Ювентус - Торіно 2:0

У туринському дербі прогнозовану перемогу здобув Ювентус. Торіно не може обіграти "б'янконері" вже 19 матчів поспіль.

• Ювентус — Торіно 2:0;
    Голи: Гатті, 47, Мілік, 62.

Огляд матчу Ювентус — Торіно

Дженоа - Мілан 0:1

Найцікавіші події відбулись наприкінці матчу. На 87-й хвилині Пулішич вивів Мілан вперед. Голкіпер Мілана Меньян грубо порушив правила за межами штрафного майданчика і на 90+9-й хвилині отримав червону картку.

Оскільки всі заміни Мілан уже використав, у ворота став Олів'є Жиру. Після удару зі штрафного м'яч влучив у Томорі та відскочив у поперечину.

Голкіпер Дженоа Мартінес пішов допомагати команді зрівняти рахунок, але порушив правила та отримав другу жовту картку. І все ж Дженоа могла врятувати матч. Мілан на 90+14 хвилині врятував Жиру, кулаком вибивши м'яч у нападника Дженоа.

• Дженоа — Мілан 0:1;
    Гол: Пулішич, 87.

Огляд матчу Дженоа — Мілан

Монца - Салернітана 3:0

Монца не мала проблем із Салернітаною. Вже на 18-й хвилині господарі вели з різницею у два м'ячі. Пессіна голом з пенальті на 82-й хвилині підбив підсумок матчу.

• Монца — Салернітана 3:0;
    Голи: Колпанi, 9, Вiньято, 18, Пессіна, 82 (пен).

Огляд матчу Монца — Салернітана

Фрозіноне - Верона 2:1

Рейнір наприкінці першого тайму вивів господарів вперед. Верона намагалась зрівняти рахунок, але пропустила вдруге. Слабкою втіхою для команди гостей став гол Джурича на четвертій компенсованій хвилині.

• Фрозіноне - Верона 2:1;
    Голи: Рейнір, 45+1, Суле, 66 — Джурич, 90+4.

Огляд матчу Фрозіноне - Верона

Лаціо - Аталанта 3:2

Лаціо забив два швидких м'ячі, але дозволив Аталанті зрівняти рахунок. Втім Весіно все ж таки приніс перемогу лаціале. Догравав Лаціо без свого тренера. На 85-й хвилині Саррі отримав червону картку.

• Лаціо - Аталанта 3:2;
    Голи: Де Кетеларе, 5 (автогол), Кастельянос, 11, Весіно, 83 — Едерсон, 33, Колашинац, 63.

Огляд матчу Лаціо - Аталанта

Кальярі - Рома 1:4

Рома впевнено розібралась з аутсайдером. Команда можливо врятувала свого тренера від відставки. За інформацією італійських ЗМІ, Моуріньо Моуріньо могли звільнити в разі невдачі Роми у цьому матчі.

• Кальярі — Рома 1:4;
    Голи: Нандес, 86 — Ауар, 19, Лукаку, 20, 59, Белотті, 51.

Огляд матчу Кальярі — Рома

Наполі - Фіорентина 1:3

Закінчував ігрову програму восьмого туру матч сусідів по турнірній таблиці Наполі та Фіорентини. Команди обмінялись голами у першому таймі. А от після перерви Фіорентина змогла схилити шальки терезів на свою користь.

• Наполі — Фіорентина 1:3;
    Голи: Осімген 45+4 — Брекало 7, Бонавентура 63, Н. Гонсалес 90+3.

Огляд матчу Наполі — Фіорентина

Після восьми турів одноосібне лідерство захопив Мілан. Інтер відстає від принципового суперника на два очки.