Перемоги лідерів та покер Мартінеса: огляд 7-го туру Серії А

Інтер зберіг перше місце

Серія А
Мілан переграв Лаціо, Лаутаро Мартінес забив чотири м’ячі Салернітані Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі сьомого туру Серії А. Рома реабілітувалась за поразку від Дженоа. Наполі поставив Лечче на місце.

У Серії А 30 вересня та 1 і 2 жовтня відбулись поєдинки сьомого туру. Мілан вдома переміг Лаціо. Аталанта та Ювентус розійшлись миром.

Лечче — Наполі 0:4

Відкривав ігрову програму сьомого туру поєдинок Лечче проти Наполі. Лечче добре розпочав сезон і піднявся у верхню частину турнірної таблиці. Але проти чемпіона команда не встояла. Наполі відкрив рахунок на 16-й хвилині. На початку другого тайму Осімхен зробив перевагу гостей більш комфортною. Ну а Гаeтано та Політано в кінці матчу добили суперника.

• Лечче — Наполі 0:4;
    Голи: Естігор, 16, Осімхен, 51, Гаeтано, 88, Політано, 90+4 (з пенальті).

Огляд матчу Лечче — Наполі

Мілан - Лаціо 2:0

Перший тайм пройшов майже без моментів. Хіба що на 45-й хвилині Лаціо врятувала стійка.

Після перерви Мілан додав і гості не витримали. На 60-й хвилині Пулішич отримав передачу з лівого флангу і розстріляв ворота Лаціо. Другий гол став копією першого. Щоправда на цей раз відзначився Окафор.

• Мілан - Лаціо 2:0;
    Голи: Пулішич, 60, Окафор, 88.

Огляд матчу Мілан - Лаціо

Салернітана — Інтер 0:4

Інший міланський клуб завітав у гості до Салернітани. Перший тайм завершився нулями на табло. Все змінилось з появою Лаутаро Мартінеса. Аргентинець з’явився на полі на 55-й хвилині і вже через сім хвилин відкрив рахунок. Форовард зловив свою гру і ще тричі розписався у воротах суперника.

• Салернітана — Інтер 0:4;
    Голи: Лаутаро Мартінес, 62, 77, 85 (з пенальті), 89.

Огляд матчу Салернітана — Інтер

Болонья — Емполі 3:0

Гольовими подвигами у сьомому турі відзначився не лише Лаутаро Мартінес. Болонья здобула перемогу над Емполі завдяки хет-трику Орсоліні. Болонья нарешті перервала серію з трьох нульових нічиїх поспіль.

• Болонья — Емполі 3:0;
    Голи: Орсоліні, 21, 66, 90.

Огляд матчу Болонья — Емполі

Удінезе — Дженоа 2:2

Руслан Маліновський розпочав гру у стартовому складі. Українця замінили на 64 хвилині при рахунку 2:1 на користь Дженоа. Але перемогу команда не втримала. На першій компенсованій хвилині Маттурро зрізав м’яч у свої ворота.

• Удінезе — Дженоа 2:2;
    Голи: Лукка 23, Маттурро (автогол) 90+1 - Гудмундссон 14, 41.

Огляд матчу Удінезе — Дженоа

Аталанта – Ювентус 0:0

Один з центральних матчів туру закінчився нульовою нічиєю. Командам так і не вдалося здолати оборонні порядки одна одної.

• Аталанта – Ювентус 0:0.

Огляд матчу Аталанта – Ювентус

Рома - Фрозіноне 2:0

Ромі потрібно було реабілітовуватись за ганебну поразку від Дженоа у минулому турі. І команді це вдалося. Підопічні Жозе Моуріньо вдома переграли Фрозіноне.

• Рома - Фрозіноне 2:0;
    Голи: Лукаку, 22, Пеллегріні, 83.

Огляд матчу Рома - Фрозіноне

Торіно – Верона 0:0

Ще одна нульова нічия сталась у матчі Торіно – Верона. Команди так і не змогли порадувати вболівальників забитими м’ячами.

• Торіно – Верона 0:0.

Огляд матчу Торіно – Верона

Сассуоло — Монца 0:1

Долю матчу вирішив гол Коломбо. Нападник Монци забив ще раз, але взяття воріт скасував VAR.

• Сассуоло — Монца 0:1;
    Гол: Коломбо, 66.

Огляд матчу Сассуоло — Монца

Фіорентина – Кальярі 3:0

Закінчував ігрову програму сьомого туру матч Фіорентини з Кальярі. Господарі відкрили рахунок вже на третій хвилині. Потім гравець Кальярі Доссена забив у свої ворота, а Нзола на 4-й компенсованій хвилині поставив знак оклику.

• Фіорентина – Кальярі 3:0;
    Голи: Ніко Гонсалес, 3, Доссена, 21 (автогол), Нзола, 90+4.

Огляд матчу Фіорентина – Кальярі

Після семи турів на чолі турнірної таблиці продовжують перебувати дві міланські команди. Слідом за ними йдуть Наполі, Ювентус та Фіорентина.

Турнірна таблиця Серії А

Поєдинки восьмого туру Серії А відбудуться 6, 7 і 8 жовтня. Інтер прийматиме Болонью, а Мілан поїде у гості до Дженоа. Цікавим буде протистояння Наполі та Фіорентини.