“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Значна кількість лікарів мобілізується до лав ЗСУ
Рашисти з початку повномасштабної війни знищують медичну інфраструктуру України. Зокрема, руйнують лікарні та інші медустанови. Також вивозять обладнання, вбивають лікарів та кваліфікований медичний персонал.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.
Так, через дії ворога загинуло 29 цивільних лікарів і понад 100 зазнали поранень. За вісім місяців пошкоджено понад 1000 медустанов, з яких повністю відновлено 94 заклади, частково - 203.
У МОЗ наголошують, що українці продовжують отримувати послуги та доступ до ліків у повному обсязі, а лікарні щотижня отримують нове обладнання на заміну пошкодженому.
У міністерстві зазначають, що за минулий тиждень закуплено та розподілено по регіонах таке медичне обладнання:
Станом на ранок 19 жовтня більше ніж 1 243 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 428 дітей загинуло та понад 815 отримали поранення різного ступеню тяжкості. Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 415, Харківській - 258, Київській - 116, Миколаївській - 77, Запорізькій - 69, Чернігівській - 68, Луганській - 64, Херсонській - 57, Дніпропетровській - 31.
Нагадаємо, у Львові українському військовому встановили перший біонічний протез, він втратив руку в боях під Ізюмом. Крім того, італійський хірург врятував 15-річного хлопця, який потрапив під ракетний удар у Краматорську.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.